x

V případě vašeho zájmu pomoci, prosíme pošlete libovolnou částku na účet veřejné sbírky č.:
2777 575 777/0300


V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na info@pinkbubble.cz a my budeme Vaše přání respektovat. Děkujeme Vám za podporu “Bublinek” a za jejich radost!”

 
cz  |  en
Novinky...
Soundtrack Poděbrady 03.09.2018

Festival filmové hudby Soundtrack Poděbrady pořádá v lázeňském městečku muzikant Michal Dvořák. Na kolonádě jste se mohli potkat nejen s ním, ale také s osobnostmi české a světové hudebně-filmové scény. A taky s Pink Bubble. V růžovém stánku jsme nabízeli dobročinné růžové bublinky a naše krásné sbírkové předměty, při nadělním Běhu barev jsme drželi pace všem odhodlaným běžcům a převzali kasičku s téměř 9.000 korunami. V prostorách ČEZ stage jste nám pomohli vyšlapat úctyhodných 101.713 km na oranžových kolech Nadace ČEZ. Děkujeme, že jste se u nás zastavili. Udělali jste tím dobrý skutek pro jiné a doufáme, že jste potěšili i sebe :-).

 
Bubliny na Kefíru 01.09.2018

Festival živé kultury KEFÍR je určitě nejrozpustilejším festivalem pro děti a jejich hravé rodiče v celém vesmíru. Máme nejvíc největší radost, že jsme se na pár dní stali sousedy takových celebrit, jako je třeba Kašpárek v rohlíku! To je prostě pecka. Prodávali jsme nafoukané obří balónky a štěstíčka v pytlíku a užívali si tu bláznivou atmosféru, i když padaly trakaře. A že teda fakt padaly a máme z toho rýmu. Děkujeme pořadatelům a těšíme se zase někdy příště.

Díky, že s námi pomáháte! 30.08.2018

Děkujeme, že s námi plníte přání našim "bublinám", klukům a holkám, kterým se ze dne na den obrátil život naruby. Je jim mezi 15 a 29 lety, takže už to nejsou žádný mimina. Za běžných okolností se o sebe starají sami, mají spoustu plánů a někteří se dokonce stihli stát i rodiči. Prostě to mají podobně, jako další vrstevníci. Jenomže je na té křehké hranici mezi dětstvím a dospělostí překvapila rakovina, a tak to pro ně je všechno trochu komplikovanější. Stačí ale, když zjistí, že v tom nejsou sami. Nechtějí nic víc, než být zase zdraví a získat zpátky sebedůvěru a kontrolu nad svým životem. Díky, že vám jejich příběhy nejsou lhostejné. Díky vám a respekt Bublinám!!!

Běh barev v Poděbradech 25.08.2018

Poslední prázdninový víkend se v Poděbradech koná nejenom slavný Soundtrack festival, ale v neděli 2. září dopoledne také zábavný BĚH BAREV!
V této chvíli je už spuštěná registrace a my z Pink Bubble se na vás moc těšíme. Děkujeme z celého srdce organizátorům, kteří se rozhodli podělit se s námi o výtěžek. Penězmi ze všech prodaných barviček (1ks/50 Kč) a také z části startovného totiž můžeme udělat radost mladým lidem, kterým zkomplikovala život rakovina.
Čím barevnější běh bude, tím víc bude splněných přání našim "Bublinkám". Děkujeme vám!

Růžové bublinky ve Slavonicích 08.08.2018

Slavonicefest je tak trochu jiný festival. Filmy a koncerty pro každý typ návštěvníka jsou ledabyle ukryté v kulisách renesančních fasád, romantických zákoutí a lenošivé nálady. Hostům tak nezbývá, než se kromě kultury věnovat taky posedávání s přáteli, na které normálně není čas, a lehké společenské konverzaci. Při té příležitosti si letos poprvé připíjeli dobročinným růžovým Proseccem. Peníze, které za bublinky zaplatili, věnovali pořadatelé nám a my celou částku 11.000 korun proměníme ve splněná přání našim "Bublinám". Děkujeme Báře a Ondřejovi Trojanovým, že jsme s Pink Bubble mohli být u toho, a děkujeme Lucii Staňkové i produkčnímu & gastro týmu za podporu, jste skvělí!

Pink Bubble plachtí na Orlíku 17.07.2018

Před pár dny do Prahy ze všech koutů České republiky dorazily naše Bubliny. Mají za sebou aktivní onkologickou léčbu, nabídli jsme jim proto zážitkový ozdravný pobyt s Pink Bubble. Pozvánka k plachtění na Orlické přehradě zněla nějak takto a je natolik výmluvná, že netřeba dalších slov:
"...Tři dny budeme jachtit po Orlíku. Na školních lodích se naučíme ovládat plachty i kormidlo, budeme si vařit, grilovat a opékat u ohně. Odpoledne vždy někde zakotvíme, vykoupeme se a od kluků z Outdoorsurvival.cz se naučíme něco z technik přežití a první pomoci, dáme i sebeobranu a odpovědi na vaše otázky. Večer se pak budeme koukat na hvězdy a vyprávět příběhy."
Řekněte, kdo by tohle nechtěl zažít? Tak ať vítr fouká správným směrem - nám všem!

Moneta pro Pink Buble 30.06.2018

Šárka Benedová je zaměstnankyní společnosti MONETA Money Bank. Je ale především dlouholetou dobrovolnicí, která nesmí chybět na žádné z našich ozdravných akcí pro mladé onkologické pacienty. Nedávno ji napadlo představit projekty Pink Bubble svým kolegům a díky podpoře interního programu CSR nám o několik týdnů později mohla předat šek na krásných 139.000 Kč. Tyto peníze s radostí a s velkým díkem použijeme na ozdravný víkendový pobyt rodičů s malými nemocnými dětmi v Krkonoších.
Velice si vážíme podpory společnosti Moneta Money Bank a Šárce i jejím kolegům posíláme růžové pozdravy ;-). Děkujeme!

Festival Milujeme Prosecco 17.06.2018

Slavnost bublinek občerstvuje pražské Vinohrady pravidelně už několik let a jeho součástí se k naší velké radosti stal také Nadační fond Pink Bubble. I letos jste mohli navštívit náš stánek a pořídit si pro potěšení něco v růžových barvách. Navíc jsme od Zuzky a Michala, majitelů Prosekárny a organizátorů této veskrze příjemné události, získali finanční dar ve výši 30.000 Kč. Moc děkujeme a těšíme se, kolik radosti tím způsobíme našim Bublinám, slečnám a mladým mužům po onkologické léčbě. DÍKY MOC!!!

Udělali jsme radost Kubovi 07.04.2018

Jakub bojuje s nádorovým onemocněním a v pondělí se mu splnilo obrovské přání. Dostal se na beznadějně vyprodaný koncert oblíbené skupiny Metallica. Protože to byla tak trochu akce kulový blesk, nedošlo na vysněné osobní setkání s členy kapely, ale podpisy na vinylu jsou taky kořist k nezaplacení, co říkáte. Podařilo se to, přátelé, i díky vám. Díky, že jste sdíleli naši prosbu na fb, bylo úžasné pozorovat tu mohutnou vlnu podpory, energii a osobní starost lidí neznamých i známych. Děkujeme vám všem!!!

Zimní kemp s podporou Nadace ČEZ 24.03.2018

Jako každý rok, i tentokrát jsme se potkali s padesáti Bublinami na naší tradiční základně v penzionu Modřín. Podnikli jsme odsud výsadky na sjezdovky, na Sněžku i do blízkého okolí. Slečny a kluci, jimž zkomplikovala život rakovina, si taky poslechli krátké přednášky na témata, která se dotýkají jejich života po nemoci, a navíc nás navštívila spousta skvělých hostů. Děkujeme Nadaci ČEZ, že nás vzala pod svá křídla a pomáhá nám naše ozdravné pobyty finančně zajišťovat. Společná setkávání jsou pro mladé pacienty po ukončené léčbě zásadní a velice důležitá, vznikají při nich nová přátelství a probouzí naděje a chuť překonávat sama sebe v nové etapě života.

JSME DRŽITELI ZNAČKY SPOLEHLIVOSTI 20.03.2018

Máme obrovskou radost. Nedávno jsme totiž získali prestižní ocenění Značka spolehlivosti, kterou neziskovkám po splnění přísných kritérií uděluje Asociace veřejně prospěšných organizací. Velice si známky vážíme a vnímáme ji jako ohodnocení obětavé mravenčí práce všech členů našeho týmu včetně úžasných dobrovolníků. Zároveň si uvědomujeme, že bychom k takovému titulu neměli šanci dojít bez našich velkorysých dárců a věrných partnerů. Děkujeme vám všem za důvěru! A vězte, že značka pro nás není pokynem usnout na vavřínech, ale naopak ještě větší motivac být pro naše Bubliny co nejužitečnější. Děkujeme!!!

SPLNĚNÉ PŘÁNÍ 12.07.2017

Díky vám jsme splnili další velké přání, tentokrát osmnáctiletému Danovi, který se léčí už druhým rokem s nádorovým onemocněním. Moc si přál čtyřnohého kámoše, aby se necítil sám - a už jsou spolu. Danovi držíme palce v jeho léčbě a přejeme spoustu radosti a zábavy s chundeláčem! A vám, kteří nám pomáháte, srdečně děkujeme!

TOYOTA PROACE PRO BUBLINU 04.07.2017

Tak nám vyměnili naši první veselou Toyotu za malinko kulatější a o kousek dospělejší novou Toyotu. Loučili jsme se neradi, ale máme šílenou radost, protože na tohohle pomocníka jsme si u nás už zvykli a práci bez něj si umíme jen těžko představit. Vozí lidi, stan, výtvarku, reklamní věci, zase lidi - i hodně lidí…. A jezdí lehoučce a bezpečně. Děkujeme panu řediteli společnosti Toyota Česká republika, Martinu Peleškovi, za jeho pochopení pro nás, co děláme „tu charitu“, protože díky takovým, jako je on – a jako jste vy – se nám naše práce daří! DÍKY!!!

Oranžové kolo NADACE ČEZ 01.07.2017

Je to k neuvěření, ale už uběhl rok a my jsme se zase ukázali na karlovarském festivalu coby součást legendárního koncertu Energyfest. Vážíme si převelice důvěry a podpory Nadace ČEZ a děkujeme, že jsme se mohli i letos v Poštovním dvoře objevit. Vystoupily hvězdy všech velikostí a každý, kdo vydržel minutu šlapat do pedálů, připsal naší Pink Bubble body, které v Nadaci ČEZ přetaví v koruny pro Bubliny… Použijeme je opět na týdenní zimní ozdravný pobyt našich dospívajících onkologických pacientů! DĚKUJEME paní ředitelce Nadace ČEZ Michaele Zikové, řediteli marketingu Filipu Sirotkovi i panu řediteli společnosti ČEZ, který stejně jako vloni osobním sportovním výkonem vyšlapal finální kilometry jak pro náš Nadační fond Pink Bubble, tak pro Nadaci profesora Pavla Pafka!!! A díky ÚPLNĚ VŠEM, kdo jste nás podpořili, máme vás rádi!

MÁME NOVOU DMSKU! 01.07.2017

A máme obrovskou radost!!! Můžete nás podpořit třeba

takto jednorázově:

DMS BUBLINA 30 | DMS BUBLINA 60 | DMS BUBLINA 90 na 87 777

nebo takto dlouhodobě:

DMS TRV BUBLINA 30 | DMS TRV BUBLINA 60 | DMS TRV BUBLINA 90 na 87 777

Veškeré informace a podrobnosti naleznete na stránkách provozovatele www.darcovskasms.cz ...DĚKUJEME!

PROFIMED Pop-up store v Karlových Varech 30.06.2017

Jestli jste na karlovarském festivalu a máte minutku mezi sledováním filmů, pak určitě uvítáte zastávku v přístřeší RŮŽOVÉHO kontejneru společnosti PROFIMED. V blízkosti Alžbětiných lázní (Lázně 5) sedí v trávě mezi stromy a prodává spoustu potřebných drobností převážně pro zubní hygienu. Najdete tam ale taky nové letní náramky z kolekce pro Pink Bubble z fosforových korálků od našich nejoblíbenějších Spirit Beads, textilní batůžky na drobné festivalové nákupy, pláštěnku a další fajn drobnosti, jejichž koupí přispějete Pink Bubble.

Mystic SK8cup 30.06.2017

Jsme tady, přijďte za námi na Štvanici a udělejte si radost! Máme spoustu krásných věcí, praktických i úplně nepraktických, ale zato KRÁSNÝCH a s krásným posláním! A atmosféru MysticSK8 cupu prostě nemůžete minout!

Maturantka roku 2017 21.06.2017

Dnes ještě posíláme srdečné poděkování do Českých Budějovic ředitelce soutěže MaturantkaRoku.cz, paní Martina Matoušková a jejímu týmu!!! Pořadatelé finále soutěže o "nej" maturantku v naší zemi podporují mladé slečny, aby své vzdělání, přirozenou krásu a milý úsměv uměly využít nejen pro splnění svých vlastních snů, ale myslely taky na ostatní, kteří možná zrovna neprožívají lehké okamžiky...jako třeba na kluky a holky z PinkBubble. Všem finalistkám srdečně blahopřejeme, držíme palce a pořadatelům dkujeme za podporu!!!

Benefiční benátský karneval KampaGroup a Crestyl 09.06.2017

Slavnostní večer v krásném prostoru Křižovatky sv. Anna přivítal hosty z řad golfistů i nehrajících klientů společností Kampa Group a Crestyl v tematických maskách benátského karnevalu. Měli jsme tu čest být při tom, abychom v závěru večera převzali šek na celkovou krásnou sumu ve výši 159.000 korun. Večerem provázeli nejvtipnější Kuba Kohák s nejúžasnější Ivankou Chvátalovou; ceny vítězům turnaje předávala krásná Aneta Vignerová. Program obohatila přehlídka značky Palmers a my děkujeme všem, kteří se na příjemné atmosféře  a na velkorysém příspěvku NF Pink Bubble podíleli.

Crestyl a KampaGroup Invitational 09.06.2017

Tradiční gofový turnaj společností Crestyl a KampaGroup se opět uskutečnil v luxusním resortu Albatros. Všichni účastníci, kteří prostřednictvím startovného věnovali Nadačnímu fondu Pink Bubble krásných 68500 korun, se po skončení hry přesunuli zpět do centra Prahy na slavnostní recepci. Děkujeme pořadatelům za dlouhodobou podporu a přejeme spokojené klienty.

ToSchool 08.06.2017

Písecká brána přivítala studenty základní školy ToSchool a jejich rodiče, aby se během krásného letního odpoledne rozloučili se spolužáky ze čtvrtého ročníku. Promítal se film, hrálo divadlo a taky se u stánků jednotlivých tříd prodávalo všechno možné. A víte co je pecka? Veškeré peníze, které se v tom dni utržily, nám žáci předali, abychom mohli splnit přání našim Bublinkám. Bylo to skoro čtyřicet tisíc korun a to je suma, kterou opravdu nikdo nečekal!!! Děkujeme a máme obrovskou radost!

Den dětí v Motole 01.06.2017

Další už slavný den dětí uspořádaly na „našem“ ;-) motolském hřišti a jeho přilehlém okolí sestřičky z dětské části nemocnice FN Motol. Bublinky zapůjčily barevný stan a na pomoc přispěchaly dobrovolnice Bára Vrbová a Madlenka Němcová. Koukněte na fotky - tolik radosti a smíchu, na to je prostě v nemocnici vždycky parádní pohled.

Night Run in colors a Paulie Garand 13.05.2017

Už podruhé nás pod svá křídla zařadili organizátoři nejbarevnějšího běhu široko daleko – Run In Colors. Na rozehřátí ztuhlých svalů zafungoval skvělý Paulie Garand a jeho hudba, a protože se tentokrát běželo v noci, sypaly se na běžce ve tmě zářící oblaka neonových barviček. Vypadalo to nádherně a nf Pink Bubble získal parádních 47.000 Kč. Děkujeme týmu pořadatele Adama Horáka a taky Pauliemu za podporu!

Holky na MARATHONU 06.05.2017

Naše kamarádky a nadšené podporovatelky Michaela Pelešková a Hana Koptíková se rozhodly, že po ročním trénování uběhnou pražský maraton! A víte co? Daly to. Takže žádný planý řečičky rozmazlený paničky! I sama o sobě je ta zpráva skvělá, ale to nejdůležitější je, že za každý uběhnutý kilometr poslaly naší Pink Bubble 10 Kč.
Rok se s rokem sešel a nám na účet přistálo bezmála čtyřicet tisíc korun! DĚKUJEME a smekáme náš růžový klobouk hodně hluboko k zemi!

Podporuje nás TOYOTA 18.04.2017

Děkujeme společnosti Toyota Česká republika za další štědrý příspěvek a za krásné růžové tulipány! A samozřejmě za úžasnou dlouhodobou podporu naší růžové bubliny! Po světě nás vozí Toyota Proace a my jsme nadšení! Máme vás rádi  :-).

CeWe FOTOKNIHA ROKU 13.04.2017

Dnes posíláme obrovské a vřelé poděkování firmě Fotolab.cz a CEWE Color!!! Pan generální ředitel Ing. Pavel Schreiber včera předal naší zakladatelce Martině šek na 45.289,- Kč. Druhý šek na stejnou částku si převzali zástupci domova Sue Ryder. Je krása, že existují dárci jako CeWe Color, kteří nás podporují od samého vzniku Pink Bubble! Díky moc.
A zkuste si s nimi vytvořit Moje CeWe fotokniha, stojí to za to!

Velikonoční trhy v Sanofi 06.04.2017

Děkujeme za pozvání na velikonoční trhy společnosti Zentiva/Sanofi a také projektu Srdcerváči, kteří to celé zprodukovali! Zaměstnanci firmy si mohli nakoupit naše bublinové drobnosti s velikonoční tematikou a přispět tak ke zvýšení účtu naší veřejné sbírky. DĚKUJEME!

ZOOT .DOBRO .ZLO 01.04.2017

Aprílovou kolekci ZOOT.ZLO jsme přivítali s úsměvem a se zvědavým očekáváním. Jak si to vysvětlíte? A nebudete pohoršeni? Zoot totiž v jeden jediný den, 1. dubna, vypustil do světa místo známého dobra ZLO… Ale takové to „zlo“, co pomáhá povolit ventilek všem slušně vychovaným, leč unaveným a vystresovaným bytostem. Těm se nákupem zlého trička ulevilo a ještě tím pomohli světu k úsměvu. Peníze za aprílový nákup doputovaly až k nám do Pink Bubble a my za to MOC DĚKUJEME!

Zima je pryč, terapeutická zahrada v Motole už zase vítá děti 30.03.2017

Terapeutická zahrada otevřela po zimě opět své brány malým i větším marodům a my jsme stále docela pyšní, že jsme tento barevný dětský mikrosvět do FN Motol mohli vetknout. Děkujeme všem laskavým dárcům, spolutvůrcům, naší Renátě Němcové a taky sestřičce Darince Kozlík, která o zahradu vzorně a sláskyplně pečuje. Autorem bláznivých návrhů cedulí a herních prvků je Lukáš Urbánek alias Dr. Racek. DÍKY až do vesmíru!!!

Libebit pro Pink Bubble 10.03.2017

Děkujeme paní Marii Mezníkové a její společnosti Libebit za dlouhodobou přízeň a podporu našich bublinek!!! Růžová mýdla z konopného oleje i šumivky do vany jste nakupovali velkoryse a v hojném počtu a přispěli tím PINK BUBBLE k dalším splněným přáním. Máme velkou radost!

Ozdravný zimní kemp s podporou NADACE ČEZ 04.03.2017

Velmi děkujeme Nadaci ČEZ za finanční podporu ozdravného pobytu v Krkonoších pro naše "Bubliny", díky kterému jsme mohli odpočívat, sportovat, blbnout a také poznat nové kamarády z organizace @YouthCancerEurope. Letos poprvé jsme totiž přivítali i zástupce mladých onkologických pacientů ze čtyř evropských zemí: Rumunska, Srbska, Portugalska a Polska. Bylo nám skvěle, získali jsme novou inspiraci a spoustu jsme se toho dověděli!

Pan primář Zdeněk Linke a Martina Šmuková v časopise MOTOL-IN 01.03.2017

Naše šéfová Martina Šmuková a pan primář Kliniky hematologie a onkologie FN Motol, MUDr. Zdeněk Linke, se navzájem vyzpovídali pro časopis Motol IN. Děkujeme paní šéfredaktorce Lídě Šimáčkové za vzájemné seznámení a za skvělou příležitost představit naši práci právě motolským pacientům v dospělé části nemocnice. Více si můžete přečíst zde: http://www.fnmotol.cz/o-nas/motol-in/motol-in-c-1-rocnik-9/

KRÁMEK PRO DĚTI pomáhá plnit přání 21.02.2017

Děkujeme z celého srdce paní majitelce Krámku pro děti za dlouhodobou a pravidelnou podporu bublinek. Krásných 1 140 korun tentokrát připíšeme 13letému Sebastianovi, kterého zajímá hledání starých kovových věcí, mincí a nábojnic pomocí hledačky - rád by se tím v budoucnu zabýval více a moc by si přál vlastní detektor kovů. Děkujeme, že pomáháte plnit přání!  <3 https://www.facebook.com/kramekprodeti/

Den dětské onkologie 18.02.2017

I letos jsme se připojili k pochodu s lampiony v našich Pink Bubble čepicích FxCK CANCER a podpořili tím Den dětské onkologie, pořádaný MUDr. Lucií Hrdličkovou a sdružením Haima. Na Václaváku jsme tentokrát postavili i vlastní stánek s kulichy a drobnostmi, jejichž zakoupením jste spolu s námi vyjádřili úctu a podporu mladým bojovníkům s rakovinou. Společnost v bublinovém stanu nám dělali zástupci Nadačního fondu Ronalda McDonalda se stovkou balonků! Těšíme se na příště a děkujeme!!! (foto: FN Motol)

SPLNĚNÉ SPORTOVNÍ PŘÁNÍ 02.02.2017

S velkou podporou společnosti Kinstellar a spousty drobných dárců jsme pomohli pořídit Petrovi nový stroj. Může se tak se vší energií zase vrhnout na ping pong, protože je v něm ďábelsky dobrej!!! Petře, ať to lítá!!!

VÁNOCE pro Pink Bubble s Budějckou drbnou 13.12.2016

Tak už nás trochu znají i v Budějicích! Teda mohli by, jjelikož jsme se díky pozvání Budějcké drbny představili na místních vánočních trzích. Do stánku s dnes už proslavenou kavárnou Drbárna se lidé chodili zahřát vynikající kávičkou a k tomu někdy i kulichem s logem FxCK CANCER, který se zde také prodával. A nebo dobrým pocitem, že koupí drobnosti od Pink Bubble udělali malý krůček k velkému úsměvu našich bublinkových marodů. Děkujeme, mějte se krásně!

VÁNOČNÍ NÁRAMKY limitovaná kolekce od Spirit Beads 11.12.2016

Máme absolutně nádherné, ručně vyráběné náramky od značky Spirit Beads, které pro Nadační fond Pink Bubble vytvořila naše kamarádka, krásná a šikovná Jarmila Hromádková, přímo na Bali. Jsou z růženínu a na stříbrném komponentu je vedle loga Spirit Beads vyražen i název naší Pink Bubble. Polovina z ceny každého náramku poputuje na splněná přání léčených pacientů (objednávejte na www.spiritbeads.cz). A ty tenké, na růžové šňůrce, navlékaly na ozdravném víkendu u svařáčku maminky malých pacientů. Jsou moc krásné a my doufáme, že vás potěší!

League5 kids market 4 kids 10.12.2016

Vyrostly vám děti z oblečení a ze sportovního vybavení, nebo jste chtěli poslat do světa hračky, které už jen posmutněle koukaly z poličky? A zaregistrovali jste se na league5@hotmail.cz k účasti na odpoledním dobročinném dětském bazaru? Tak to jste stoprocentně i vy přispěli k částce, kterou nám pořadatelé na konci dne předali, aby tím podpořili naše Bublinky. Děkujeme všem!
PS: bazar byl určen i pro samotné děti, které se mohly prodejů a nákupů osobně zúčastnit a svými vlastními silami tak přispět na důležitou věc! Děkujeme.

Rodinný víkend Pink Bubble za podpory Sanofi a Nadace Kooperativa 02.12.2016

Rodinný víkend na Modřínu zahájen! Plavíme se s kapitánem Chrochtatzlem na jeho korábu Černý vepř a doufáme v nalezení pokladu... AHOOOOJ...Je nám velkou ctí, že na tuhle výpravu vyrážíme s podporou Nadačního fondu Kooperativa a společnosti Sanofi. Děkujeme!

Charity Golf 2016 10.11.2016

23. září jsme se opět po roce sešli na golfovém hřišti v Berouně. Všichni zúčastnění svou účastí přispěli na splnění přání našich Bublin. Děkujeme a věříme, že si všichni tento den užili tak jako my!

TAŠKY s mantrou Pink Bubble 06.11.2016

Víte, proč se jmenuje naše nadace zrovna Pink Bubble? Odpověď naleznete na tašce, kterou si od dnešního dne můžete pořídit a podpořit tak naši veřejnou sbírku. „Inspirovala nás meditace růžové bubliny - prý stačí zavřít oči, chvíli se soustředit, a sen, který si přejete, si máte představit jako splněný. Zabalit ho do lehounké růžové bubliny a odeslat pryč, někam do vesmíru. Nic vás poté netíží a věci se vám lépe dělají. Až nastane ta správná chvíle, sen se vám splní.“ Aspoň to teda říká naše Martina, zakladatelka Pink Bubble


SEPHORA a Mister Carrot 01.11.2016

Milé slečny, krásné dámy, princezny i uličnice ... děkujeme vám převelice, protože jste v prosinci nezahálely a při shánění dárků pod vánoční stromek jste zároveň dělaly radost našim Bublinám, onkologicky nemocným mladým lidem. V síti parfumerií SEPHORA byl k zakoupení chundelatý černobílý mazel, plyšový králík Mr Carrot. Získali jsme tak s vaší pomocí krásných 60.000 Kč. Děkujeme týmu Sephory a jmenovitě paní Karin Laukové a paní Haně Vosátkové za dlouhodobou podporu, moc si jí vážíme!

Vypouštění lodiček štěstí 10.10.2016

Poslední zářijovou neděli jsme prožili v pohodě a příjemné společnosti na břehu Vltavy. Zábavné odpoledne na Štvanici s nabitým programem dostalo navíc po setmění krásnou tečku. Společné jsme na hladinu řeky pustili voskové lodičky pro štěstí a magický pohled na zapálené plachetničky umocnil ještě ten hřejivý pocit, že celá akce podpořila naši růžovou bublinu. Děkujeme!

Karlovy Vary International Film festival 2016 19.09.2016

Na začátku prázdnin se v rámci Mezinárodního filmového festivalu konala úžasná akce Energyfest, kde se sešla báječná parta, která na oranžových rotopedech EPP - Pomáhej pohybem vyšlapala pro naši nadaci neuvěřitelných 248.000,- Kč a dalších 258.000,- Kč pro Nadační Fond La VIDA LOCA. Děkujeme všem, kteří pomohli (je těžké na někoho nezapomenout): Jaromír Jágr, Jitka Čvančarová, Jiří Mádl, Jiří Macháček, Jiří Bartoška, Kryštof Michal, Michal Hrůza, Klára Issová, Eva Josefíková, Martina Pártlová, náš patron Jiří Dvořák, Míša Žemličková z Nadace ČEZ a v neposlední řadě ředitel společnosti ČEZ ing. Daniel Beneš. Veliký DÍK patří samozřejmě všem divákům, kteří svým šlapáním také pomohli k této částce!!!

Run in colors 13.08.2016

Běh s veselými barvami a ještě veselejším posláním - RUN IN COLORS - přináší v Čechách, na Moravě a dokonce i na Slovensku spoustu radosti. V sobotu 13. srpna se sešla téměř tisícovka běžců na pražském Vítkově a formou startovného přispěli Pink Bubble skoro sedmdesát tisíc korun. Děkujeme pořadatelům, účastníkům i kolegům za skvělou atmosféru a za podporu našich Bublinek!

Sportem plníme sny 07.08.2016

Klára Zelenková, spoluorganizátorka projektu SPORTEM PLNÍME SNY, nedávno napsala na FB poděkování všem účastníkům květnové výzvy, a my jej rádi sdílíme:

"Co na tom, že jejich přání mohou být pro jiné přízemní - pro ně jsou v jejich každodenním boji s rakovinou hnacím motorem. A právě Nadační fond Pink Bubble sny onkologicky nemocným dětem a dospívajícím plní. Díky květnové běžecké výzvě jsme na přání dětem přispěli 92 993 Kč. A když k tomu přičteme krásných 23 300 Kč z předchozí akce Burpees Challenge, nezbývá nám, než říct: "Jste úžasní!" Děkujeme:)". A my děkujeme Kláře i všem sportovcům, kteří našim "bublinkám" přispěli.

Miniprázdniny v Praze | s podporou Nadace ČEZ 16.07.2016

Pět společných dní jsme strávili vydatnou výživou pro tělo i duši - zorbingem na hladině Vltavy, výukou etikety, animováním minifilmů s autory z Kino Aero a návštěvou Relax parku Kolbenka. Hned první odpoledne s námi strávil Petr Koukal, který nedávno porazil rakovinu a teď už se chystá na Olympiádu do Ria! Jeden celý den pro nás připravili zaměstnanci L'Oréal a abychom nezapomněli na kulturu - divadlo La Fabrika, muzeum Grevin, koncert Bedřich a zoufalci s hostující bublinkou Bohunkou na saxofon - to všechno bylo taky super!!! Veliký dík patří Nadaci ČEZ, s jejíž podporou můžeme ozdravné a zážitkové pobyty pořádat!

Tenis pro život 09.07.2016

Šestnáct dvojic tenisových nadšenců se utkalo začátkem prázdnin v areálu TK Sprata Praha na turnaji TENIS PRO ŽIVOT. Marek Moravec, Jára Beránek a Kuba Lustyk uspořádali dobročinné klání pro Pink Bubble a přizvali vzácné hosty. Před odjezdem na další štaci nás přišel pozdravit mladý talent Jiří Veselý, patronát laskavě převzal pan profesor Petruželka. Zvítězila dvojice Antonín Panenka + Lukáš Vrňák a bublina formou dobrovolného startovného získala 40.000 korun na splněná přání pacientů. MOC DĚKUJEME!!!

Koncert hudební skupiny Bedřich a zoufalci 01.07.2016

První prázdninový den uspořádala hudební skupina Bedřich a zoufalci pro naši nadaci báječný dobročinný koncert. Koncertu se aktivně zúčastnila i jedna z našich "bublinek" saxofonistka Bohunka Pečeňová, která si "vystřihla" krásné saxofonové sólo!

Moc děkujeme za tuto senzační příležitost!

Maturantka roku 30.06.2016

Naše celoroční spolupráce s časopisem Budějcká drbna vyvrcholila i v letošním roce na finálovém večeru akce Maturantka roku v Českých Budějovicích.  Během celého si účastnici mohli nechat udělat krásné fotografie pro dobrou věc. Z každé zhotovené fotografie z fotokoutku Click and Smile totž putovalo na náš fond 10.- Kč. Všem moc děkujeme a věříme, že jim fotografie připomínají krásně prožitý večer!

BAZÁREK v Pidivadle 25.06.2016

Děkujeme Pidivadlu a Cafe Letka za poskytnutí krásných prostor pro náš charitativní bazárek. Během víkendu jsme získali pro Pink Bubble 49.000 korun. Děkujeme všem, kteří přišli, nakoukli a nakoupili a taktéž náš dík posíláme těm, kteří věnovali své krásné kousky - jen se po nich zaprášilo... Pro velký úspěch již teď vymýšlíme termín na repete, tak se těšte! A úplně nejvíc děkujeme Dádě Adamové za skvělý nápad a perfektní organizaci. Bylo nám s vámi hezky, DÍKY!

Pink Bubble Crusoe | Orlík 08.06.2016

S větrem v zádech a sluncem nad hlavou ... nebyli jsme sice na moři, ale kdo by to poznal? Čtyři dny na Orlíku, výuka plachtění a zkouška, jak přežít sám v přírodě, když do Lídlu je daleko a elektřinu vyrábí jen hromy a blesky... Taky sebeobranu jsme potrénovali a poskytnutí první pomoci v široširé pustině. Děkujeme Outdoor Survival a Elisport za perfektní péči a našim bublinovým šéfům za krásné zážitky.

TOYOTA Proace - náš pomocník a partner mobility 21.04.2016

V březnu nám do Pink Bubble přibyl zbrusu nový, nádherný a super výkonný pomocník - TOYOTA Proace! Děkujeme společnost TOYOTA Central Europe, která nám našeho krasavce dlouhodobě zapůjčila na přesuny po Praze, po vlastech českých i za hranice všedních dnů. Kdo viděl, jaký konvoj dřív vyrážel na bublinové ozdravné pobyty a fundraisingové akce, abychom odvezli všechny potřebné pomůcky, hejblátka a propagační materiály, jistě pochopí naše nadšení z auťáku, který nám teď v páchání dobra pomáhá! Děkujeme panu řediteli Martinu Peleškovi a jeho týmu za starostlivou péči a za to, že nám fandí. Je to bezva pocit a my si ho moc vážíme! Na viděnou na silnici a šťastnou cestu :-).

Nepropadejte panice | Zimní pobyt s podporou Nadace ČEZ 01.03.2016

Ahoj Pozemšťané! Posíláme pozdravy z intergalaktického pobytu plného ufounů, radosti, pohybu, slunce a blbnutí, které si všichni - léčení i už vyléčení onkologičtí pacienti - užili na milión procent! Děkujeme všem, kteří nám ozdravný zimní týden umožnili, hlavně paní ředitelce Nadace ČEZ Míše Žemličkové a jejím kolegům. A stejně srdečný dík posíláme všem milým dárcům a příznivcům Pink Bubble!  Za péči o Bubliny v intergalaktickém časoprostoru děkujeme týmu vedoucích: průvodkyni stopařů Tereze Chytilové, Marvinovi alias Deeveedee Draczech, zdravotní pohotovosti - paní doktorce Lucii Cingrošové a sestřičkám Zuzce Kolenčíkové a Lidušce Milarové, kreativnímu guruovi Honzovi Štěpánkovi, šéfům planetárních týmů Honzovi Hrdličkovi, Bublovi a Šárce Benedové. Za snoubordovou supervizi a tajné triky děkujeme Martinovi Černíkovi a jeho bráchovi Radimovi. Pocit domova nám opět vytvořili v penzionu U Modřínu. MOC MOC DÍKY!!!

Rodinný Modřín aneb „čerta my se nebojíme“ | s podporou Nadace ČEZ 03.12.2015

Po roce jsme se sešli na našem oblíbeném Modřínu v Krkonoších spolu se 14 rodinami menších onkologických pacientů a bylo nám fajn! Vyráběli jsme vánoční svícny a ozdoby, hrály hry s malými i velkými, chodili na procházky, cvičili jogu, relaxovali ve vířivce a pochutnávali si na dobrotách připravených vyhlášenou modřínskou kuchyní. V předvečer sv. Mikuláše jsme se byli podívat na rozsvícení překrásného vánočního stromu v Úpě a pak už netrpělivě čekali na příchod slavné trojice do našeho pensionu. Bylo to náročné, ale ubránili jsme se a nikoho jsme čertům nedali! :)

Děkujeme NADACI ČEZ za laskavou finanční podporu tohoto projektu a děkujeme všem, kdo připravovali program a s láskou pak o přítomné pečovali. Už teď se těšíme na příští setkání!!!

Bublinám zdar!

FLORBALISTÉ HRÁLI PRO BUBLINU! 01.12.2015

V úterý 1. prosince v 18:00 se v naplněné pražské SPORTOVNÍ HALE Jížní Město sehrálo dramatické florbalové utkání Chodov vs. Tatran Střešovice, přičemž domácí tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV se bil jako lev nejen za postup v soutěži, ale i za Pink Bubble!!! Vnapínavém zápase zvítězil 7:4 a kromě obrovského jásání z vítězství zde proběhlo ještě něco navíc: výtěžek ze vstupného na toto utkání, které bylo ještě navýšeno o příspěvky diváků přímo na místě plus vklad od domácího týmu, byl celý ve výši 14.000 kč (!!!) věnován na splněná přání našich Bublinek! Konkrétně na Alexe, který je s onkologickým onemocněním dlouhodobě upoután na lůžko a moc si přál notebook, aby mohl komunikovat se svými zdravými kamarády. MOC děkujeme prezidentovi klubu Michalu Bauerovi, trenérovi Davidu Podhráskému, všem hráčům i divákům a přejeme mnoho radosti z dalších vyhraných zápasů!!!

Workshop Štěstí přeje připraveným | s podporou Nadace ČEZ 20.11.2015

Milá Bublino. Děkujeme Ti za báječný víkend v Praze. Naše setkání bylo tentokrát hlavně vzdělávací, zaměřené na naši budoucnost, a my si velmi vážíme, že myslíte na to, abychom se měli pořád dobře. Připravili jste si na nás program nabitý informacemi, workshopy a pro nás novými podněty, neměli jsme čas se nudit ani jedinou minutu. Navíc jste nám dopřáli i skvělý kulturní zážitek v podobě nádherného muzikálu Mama Mia a na závěr jsme se pořádně vyblbli při netradičním fotbalu v obřích nafukovacích bublinách Crazy Bubbles. Vykutálená tečka za dalším super setkáním. Děkujeme moc! Vaše “Bublinky” Terezka a spol.

Rainbow for IVANKA 11.11.2015

Slečna Ivanka Danišová má za sebou ve svých sedmadvaceti letech nelehkou životní cestu (léčbu leukémie, několik operací srdce a diagnózu "Galdenharův syndrom"), v srdci však nosí velký sen a pevné odhodlání si jej jednoho dne splnit. Naštěstí má také kolem sebe obrovské množství dobrých lidí, díky jejichž bleskurychlé pomoci se před několika dny mohla vydat na velmi náročnou operaci do USA. Komplikovaný zákrok na jediné specializované klinice na světě jí pomůže zachránit život a navíc získat chybějící část své krásné tváře. Splní se jí tak její obrovský sen... Děkujeme, že jste přispěli k celkové částce 3.130.000Kč, kterou se formou sbírky časopisu ELLE pod patronátem paní šéfredaktorky Andrey Běhounkové podařilo v rekordním čase nasbírat na speciálním účtu u nf Pink Bubble. Celou sumu jsme odeslali Ivance v pondělí 2. listopadu a ona tak mohla ve středu 4.11.2015 odcestovat do Clevelandu. Hodně štěstí, Ivanko, držíme Ti palce!

Charity Golf Challenge v Berouně 05.11.2015

Další ročník charitativního golfového turnaje Pink Bubble Charity Golf se konal v pátek 18. září na našem oblíbeném privátním hřišti Golf Resortu Beroun. K naší velké radosti převzala letos patronát nad turnajem golfová profesionálka Šideri Váňová a vyzvala hráče do soutěže BEAT the PRO. Osm borců odpálilo přesněji než Šideri a získalo tak od ní podepsanou miňonku bublinek z Prosekárny. Poprvé jsme také vyhlásili soutěž Hole-in-One...a úplně novou Mazdu2 si jedinou dobře mířenou ranou vybojoval Matouš Rajmont. Dobročinného klání se zúčastnilo jednadvacet týmů a čistý výtěžek překročil půl milionu korun, které plně využijeme ve prospěch našich "bublinek", mladých lidí z Nadačního fondu Pink Bubble, jimž život zkomplikovala rakovina. DĚKUJEME všem našim partnerům, dobrovolníkům, moderátorce Ivance Chcátalové, manažerům hřiště Michalu Tůmovi a Vojtěchu Matějčkovi i jejich týmu za bezplatné zapůjčení hřiště a za nejlahodnější občerstvení děkujeme společnosti KampaGroup pana Nilse Jebense, i od nich jsme, jako již tradičně, získali catering darem!!!!!!!!! Díky Vám jsme nashromáždili 555.000 korun - jste nejlepší :). Reportáž "Čtyřkamera" ČTsport zde, fotografie v galerii.

Korálky pro Pink Bubble 05.11.2015

Děkujeme panu Ranglovi a společnosti ceske-koralky.cz za podporu. Během třetího říjnového týdne postytla 5% slevu na nákupy na svém eshopu a tento rozdíl doplatila a věnovala NF Pink Bubble. Částka 5.098 kč bude využita na splnění přání některé z našich bublinek.

KampaGroup a Crestyl Invitational 2015 16.10.2015

Golfový turnaj "Kampa Group a Crestyl Invitational 2015" se nesl ve znamení sportu, zábavy, ale i dobré věci. Během dopoledního turnaje a večerní tomboly se podařilo vybrat krásných  95.850 korun, které poputují na podporu NF Pink Bubble! Nesmírně děkujeme. V průběhu večerního programu proběhla v rezidenci DOCK i módní přehlídka plavek Etam. Velký dík patří nejen pořadatelům, ale také produkční Zuzaně Jajcajové a osmi modelkám z PH Model Management, které se ve prospěch NF Pink Bubble vzdaly nároku na honorář!

Profimed nás má rád 09.10.2015

Paní Alexandra Kala, majitelka společnosti PROFIMED, podporuje naši Pink Bubble už třetím rokem a my z toho máme obrovskou radost. Na letošním slavnostním večeru pro nás spolu s marketingovým řeitelem Davidem Ševčíkem připravili překvapení a osobně každému z hostů nabídli ke koupi zubní kartáček TePe (jehož padesáté narozeniny se ten večer slavily) s obrázkem od Lukáše Urbánka. Výtěžek byl nečekaně příjemný, získali jsme přes 11.000 korun! Rádi je v podobě dalších projektů předáme našim Bublinkám! Děkujeme převelice :-).

Svoboda & Williams CUP 03.10.2015

Máme obrovskou radost, že si nás už podruhé dobročinně "adoptovali" pořadatelé přátelského turnaje ve futsale - majitelé realitní společnosti Svoboda & Williams. Výroční sportovní setkání kolegů z realitního a developerského světa tentokrát formou dobrovolného startovného přinestlo pro Pink Bubble neuvěřitelných 94.800 korun. Své týmy do turnaje vyslaly společnosti bpd development, CBRE, Colliers International, CPI, CRESTYL, Cushman & Wakefield, Flow East, Jones Lang LaSalle, LEXXUS a pořádající Svoboda & Williams. Děkujeme všem za štědré příspěvky a přejeme neutuchající sportovní nadšení!

Regata 2015 | pobyt u moře 28.09.2015

Devatenáct našich  "Bublin" se pod vedením zkušených skipperů vypravilo na týdenní plavbu po ostrovech v Egejském moři. V doprovodu lékařů se holky a kluci, kteří v minulosti prodělali onkologické onemocnění, mohli bezpečně vrhnout vstříc dobrodružství. Sami si vařili, učili se navigaci, zkusili kormidlovat... K tomu jim svítilo podzimní slunce, vítr se jemně opíral do plachet a vlny omývaly lodní kýl. Když si někdo v životě prožije tak protivnou zkušenost, jakou je léčba rakoviny, zaslouží si to v budoucnu vybalancovat zážitkem, který je jako ze sna. My v Pink Bubble si myslíme, že je to alespoň drobná náplast na bolesti, které sice možná už nejsou na povrchu vidět, ale duše si je stále pamatuje. Děkujeme všem našim dárcům a přátelům za to, že umožňují pacientům prožít takové krásné chvíle a posíláme poděkování i mořským vlkům - skipperům - kteří se vzdali nároku na honorář. Jeden z nich dokonce kvůli nám odřekl účast v prstižním mezinárodním závodě. DÍKY MOC!

Zažít město jinak 19.09.2015

Zatímco byly naše bublinky na cestě do slunného Řecka, v Praze se konal festival Zažij město jinak, kde naše Pink Bubble samozřejmě nemohla chybět. Tato akce se koná po celé Praze a je zaměřená na inspiraci, utužování sousedských vztahů a poznávání místních organizací, kaváren a restaurací. My bubliny se rádi kamarádíme a tak jsme se zde také představili a prezentovali naše charitativní působení.

Splněné přání pro Matěje a další 15.09.2015

Je to sotva dva týdny, co jsme na našem webu zveřejnili přání dvanáctiletého Matěje, který bojuje s vážnou formou onkologického onemocnění v pražské motolské nemocnici. Jeho tatínek nám napsal, že Matěj nikdy neletěl letadlem a že by ho moc rád překvapil výletem do Tater. Jak jinak než letecky. Během několika dnů se sešly všechny potřebné peníze a k tomu dalších 140.000 korun, které Máťova rodina bude moci využít podle potřeby tak, aby dlouhá léčba malého statečného bojovníka byla pro něj co nejsnesitelnější. Děkujeme všem laskavým dárcům za jejich příspěvky - ať už Matýskovi, nebo kterémukoli z našich marodů. Pomáhá jim totiž vědomí, ža na ně myslíte a držíte jim palce. Díky!

Hip Hop Kemp 2015 11.08.2015

Veliký dík posíláme všem, kdo jste našim "Bublinkám" umožnili prožít i letos několik skvělých dní na slavném Hip Hop Kempu. Je to už 4 roky, co nás organizátoři této obrovské mezinárodní akce podporují - a díky tomu jsme pro ostatní marody, kteří s onkologickou diagnózou stále bojují a nemohou se festivalu osobně zúčastnit, získali dalších 52.000 Kč do sbírkové kasičky. Za všechny ty roky se podařilo hostům HHK dát dohromady už 190.950 korun a to je fakt paráda! Díky moc!!!
Zvláštní poděkování posíláme promotérům Lucii a Radkovi Maliníkovým - jste nejlepší!

Bázárek v Dark Side 30.07.2015

Digitální a komunikační agentura Darkside se rozhodla v prostorách své firmy uspořádat charitativní bazárek ve prospěch Pink Bubble. Všeobecně přínosná událost, díky níž si protřídíte šatník a následně třeba i doplníte o nově zakoupené úlovky, sklidila veliký ohlas. Výtežek z prodeje - 15.000 korun na podporu našich dospívajících onkologicky nemocných pacientů - nám předala Anička Kaldararová, která celou akci vymyslela a úspěšně zrealizovala. Děkujeme!

Miniprázdniny 2015 v Praze 05.07.2015

Pozvali jsme naše “Bublinky” na čtyřdenní zážitkový program v Praze a nenechali je ani chvilku zahálet.
Zázemí nám poskytli laskaví majitelé kempu Na Korábě. Během těch pár dní nesměla chybět návštěva Aquapalace v Čestlicích, ani už tradiční společně strávený den se zaměstnanci firmy L´Oréal. Tentokrát jsme se bavili přípravou divadelního představení František Nebojsa. Včetně malování opony. Pátek byl nadupaný adrenalinovými zážitky, dopoledne všichni svištěli na motokárách v Radotíně a odpoledne poletovali volným pádem v Letňanech. Sobota byla odpočinková a kulturní, “Bublinky” své miniprázdniny zakončily na Pražském hradě návštěvou překrásně zpracovaného Shakespearova Romea a Julie.
Děkujeme všem našim milým partnerům, kteří přispěli k tomu, aby si mladí lidé, jimž dětství a dospívání zkomplikovala rakovina, užili nezapomenutelné a bezstarostné chvíle ve společnosti přátel s podobnými zkušenostmi. Jmenovitě děkujeme společnostem Styrotrade, Kart Centrum Radotín, L´Oréal, Aquapalace a agentuře Schok.

Dětský tábor FN Motol v Chrustenicích 18.06.2015

V Chrustenicích u Berouna se pořádal tábor pro malé motolské pacienty. Naše Bubliny Míša a Bára na něm měly také drobnou zásluhu. Tyto skvělé dámy si udělaly čas, aby mohly jet vypomoci dětem při indiánské olympiádě. Dělá nám radost pomáhat a ještě větší, když vidíme naše velké bubliny aktivně se účastnit podobných dobrovolných akcí.

Festival Milujeme Prosecco 13.06.2015

Milujeme bublinkýýýýý :-). Festival Prosecca se nesl v duchu skvělé atmosféry a výborných italských vín. Přes 100 druhů Prosecca a šumivých vín, 14 vinařství a až 2 000 účastníků, kteří si nenechali pokazit náladu ani odpolední bouřkou. Výtěžek z této skvělé akce vybublal až na 30 000 Kč a doputoval na konto NF Pink Bubble! My děkujeme pořadatelům z Prosekárny a připíjíme úplně všem „na zdraví“!

Maturantka roku 2015 10.06.2015

Soutež Maturantka roku 2015 hledá a následně vyhlašuje nejkrásnější z těch nejkrásnějších maturujících středoškolaček. Zároveň se ale také snaží podporovat dobročinné projekty a my máme radost, že si k spolupráci vybrali zrovna nás, Pink Bubble. Moc děkujeme pořadatelům, manželům Matouškovým, za letošní výtěžek, který přesáhl 15.000 korun!!!

Rock Café Praha 06.06.2015

V sobotu proběhl v pražském klubu Rock café koncert na podporu Pink Bubble. Vystoupily zde kapely SOL, Candlewick a B5, ale pro nás byla největší hvězdou naše bublinka Bohunka Pečeňová, která vystřihla parádní saxofonové sólo v podobě skladby Over the Rainbow! Během večera se podařilo vybrat přes 12 tisíc korun, které poputují na splněné přání některého z marodů, procházejícího onkologickou léčbou. Děkujeme všem interpretům a také pořadatelům J.R. Smith a Oldovi Mullerovi za podporu a skvělý večer!

Přehlídka na zámku Berchtold 21.05.2015

Nádherná moderátorka Petra Svoboda a talentovaná návrhářka Petra Pilařová spojily své síly pro dobrou věc. Výsledkem byly luxusní šaty navržené exkluzivně k ručně vyráběnému šperku sdružení českých korálkářek. Dražba těchto šatů byla vyvrcholením charitativní módní přehlídky Petry Pilařové pořádané na romantickém zámku Berchtold. Výtěžek putoval na podporu našich dospívajících a mladistvých bublinek po onkologické léčbě. Srdečně děkujeme také paní Janě Hoferové, která celou akci uspořádala!

CEWE Fotokniha roku 21.04.2015

Opět jsme byli hosty slavnostního vyhlášení soutěže CEWE Fotokniha roku a ani tentokrát generální ředitel společnosti, pan Pavel Schreiber, nezapomněl na naši Pink Bubble. Těsně před vyhlášením vítěze jsme obdrželi šek na krásných 30.010 Kč, abychom s jejich pomocí podpořli bublinkové slečny a kluky. DĚKUJEME MOC, a také blahopřejeme panu Pazderovi k vítězné fotoknize, je opravdu překrásná! Fotografie najdete zde.

Charity Dinner | hotel Four Seasons Praha 14.04.2015

Hotel Four Seasons Prague uspořádal pro naši Pink Bubble překrásnou dobročinnou večeři, jejíž výtěžek nakonec překonal veškerá naše očekávání. Získali jsme díky laskavým partnerům, milým hostům a velkorysým dražitelům sumu, která těsně překročila pět set tisíc korun. Děkujeme panu řediteli René Beauchampovi, PR ředitelce paní Martině Vávrové a týmu hotelu Four Seasons za nádhernou akci. A našim partnerům a hostům za to, že nás mají rádi a přišli nás opět podpořit. Bubláme štěstím a máme vás rádi. DĚKUJEME!!! Fotografie si můžete prohlédnout v naší galerii.

HURÁ NA YETTIHO! Ozdravný pobyt s podporou Nadace ČEZ 21.03.2015

V polovině března jsme pořádali „Hon na Yettiho“ aneb týdenní ozdravný pobyt na čerstvém, horském vzduchu v Krkonoších! Naše Bublinky a Bubliňáci se během pátrání po Yettim svezli na lyžích, snowboardech a v extrémních podmínkách hledání  i na igelitových pytlích. První Yettiho stopy byly objeveny před penzionem Modřín, zkoumání  však badatelskou výpravu zavedlo až na Sněžku! V průběhu expedice byla také důležitá pořádná relaxace, kterou naše Bublinky trávily v sauně či vířivce. I přesto, že se sněžný muž může zdát nebezpečný, bubliňácká parta drží tak pospolu, že se nebylo čeho bát. Žádná naše Bublinka se totiž nezalekne jen tak něčeho a všechny dohromady tvoří tak správně yettý kolektiv, že by jim i Yetti mohl závidět ;)!

Paralympionik roku na ČT 17.03.2015

Nedávno proběhlo na ČT 1 vyhlášení nejlepšího handicapovaného sportovce roku. Krásnou ozdobou večera byla naše Bublinka Bohunka, která v doprovodu klavírního virtuosa Petra Maláska zahrála na saxofon. V přímém televizním přenosu neměla premiéru jen Bohunka, ale i její nový saxofon, který jsme Bohunce mohli pořídit v rámci splněných přání díky všem dárcům a sponzorům! DĚKUJEME!!!!
Záznam Bohunčina krásného vystoupení naleznete zde.

Bohemia Design Market 17.02.2015

Skvělý nový portál zaměřený na český design má jméno Bohemia Design Market. Propaguje absolutní jedinečnost českého designu v naší zemi i v zahraničí. Navíc celá tři procenta z celkové hodnoty každého nákupu věnuje jeho zakladatelka Kateřina Lukášová neziskovým organizacím, k nimž se - hurá - dostala i naše Pink Bubble. Děkujeme moc a projektu držíme palce!

POZVÁNKA pro Bublinky na ZIMNÍ POBYT 14.01.2015

Zveme všechny slečny a kluky starší 14ti let, kteří se někdy poprali s onkologickou nemocí a už se cítí dostatečně fit, k pobytu na horách! V sobotu 14. března vyrazíme na týdenní sportovně-relaxačně-ozdravný výlet do penzionu U modřínu ve Velké Úpě. Na programu budou hry, odpočinek, povídání, sportování podle možností a schopností každého účastníka, vířivka, výlety a spousta legrace. To vše pod odborným dohledem zdravotníků a sehraného týmu vedoucích. Těšíme se na známé tváře i na všechny nové. A kdo je ostýchavý, může si s sebou vzít sourozence nebo kamaráda :-). Hlaste se Zuzce Kolenčíkové na: uzovkaZAVINÁČpinkbubble.cz a nebo na FB ve skupině Pink Bubble Club.

Sephora Beauty fish 05.01.2015

Kdo si myslí, že od splněných přání je na světě jen zlatá rybka, pěkně se plete - nám letos přinesla poklad černobílá plyšová kosatka! Ulovit ji bylo možné v předvánočním prodeji parfumerií SEPHORA, podobně jako všelijaké krásné a voňavé nezbytnosti, jimiž řetězec pomáhal inspirovat Ježíška k nákupům. Výtěžek ze všech v Čechách prodaných rybiček Beauty Fish činil 60 000 korun a my za ně z celého srdce děkujeme paní Hance Vosátkové, paní Karin Laukové a celému týmu SEPHORA a jsme rádi, že i tentokrát mysleli na naši růžovou bublinu. Přejeme krásný nový rok!

Barování Sandry Novákové - speciál 30.12.2014

Speciální povánoční Barování Sandry Novákové, Filipa Rajmonta a jejich hostů na Nové scéně Národního divadla přineslo Pink Bubble úžasných 63 750 korun. Srdečně děkujeme Sandře a Filipovi za jejich energii i chuť nezištně podpořit nejen nás, ale i spoustu dalších pomáhajících organizací, a přejeme krásný, veselý a zdravý rok plný radosti a inspirace.

Bubliny v Rumunsku 22.12.2014

Osm bývalých pacientů, kteří za sebou mají boj s nádorovým onemocněním, přijalo pozvání na mezinárodní setkání v Rumunsku. Začátkem září odletěla první skupina na Camp Temerarii, který hostitelská organizace Little People pořádá pro mladé lidi ve věku 18 – 30 let. Druhá skupina se těsně před Vánocemi podílela na přípravě a zdárném průběhu prvního mezinárodního summitu Youth Cancer Europe v Bukurešti a následného galavečera. Děkujeme Katie a Sajjadu Rizvi a jejich týmu za smysluplnou práci a za úžasně inspirativní projekty.

Vánoční baňky Radia Čas 17.12.2014

„Vánoce by měly být synonymem klidu a neměli bychom v dnešní uspěchané době zapomenout ani na pomoc druhým.“ Tak nějak uvedl krásný projekt Rádia Čas jeho ředitel, pan Roman Jeřábek. Speciální edice zlatých baněk Radia Čas byla vyrobena v opavské Slezské tvorbě a výtěžek z jejich prodeje bude věnován Nadačnímu fondu Pink Bubble. Prodej symbolu Vánoc zahájilo rádio na Megakoncertech v Ostravě a Zlíně, pokračovat bude až do Štědrého dne. Děkujeme, držíme palce a přejeme kouzelné Vánoce.

VIDEOKLIP - studenti FAMU pro Pink Bubble 14.12.2014

Studenti FAMU nám věnovali překrásný vánoční dárek. Vytvořili a natočili s našimi "bublinkami" Terezkou, Bohunkou a Petrem krátký černobílý spot a herec Jirka Dvořák nám k tomu propůjčil svůj sametový hlas. Jestli v příštích devadeesáti vteřinách nemáte něco důležitého, koukněte se TADY. Děkujeme autorkám projektu Yvon Teysslerové, Táně Rubášové a Zuzce Kučerové, za make-up a vlasy Kačence Lorencové, za nádherné fotky z natáčení Zuzce Tomkové a také Jirkovi a všem ostatním, kteří se na spotu podíleli. Fotky z natáčení zde.

Hračky roku k dalším pacientům - Česke Budějovice 14.12.2014

Bublinka Ida, která se ještě před pár lety sama léčila pro nádorové onemocnění v motolské nemocnici, předala ve středu hromadu hraček do nemocnice v Českých Budějovicích. Ve městě, kde žije, tak udělala radost všem hospitalizovaným marodům, nejen těm hemato-onkologickým. My děkujeme pořadatelům soutěže Hračka roku, od nichž jsme krásné dárky do Pink Bubble dostali, sestřičkám a lékařům děkujeme za milé přijetí a přejeme všem dětem, aby byly zdravé a aby, když už to musí být, je v nemocnici mělo pořád co rozptylovat a rozveselovat. Fotografie zde.

Michliq vs Sedláček - ekonomická bitva 2014 11.12.2014

Vášnivá ekonomická bitva dvou respektovaných mužů s jednoznačně pozitivním dopadem se odehrála v Praze minulý týden a skončila - jak jinak - jasným vítězstvím PINK BUBBLE. Aleš Michl a Tomáš Sedláček se sice pod taktovkou moderátora Petra Šimůnka v souboji utkali statečně a své názory bránili jako lvi, jak je ale vidět z fotek, stejně měli všichni největší radost z toho, že se podařilo shromáždit v jednom místě fajn lidi a formou vstupného získat tučný finanční příspěvek pro naše Bublinky. Děkujeme všem třem spíkrům, Kubovi Hájkovi, také milým hostům, kteří zaplatili za vstup a tím přispěli Pink Bubble. Velké díky patří i Union Clubu a ten největší dík pořádající agentuře DarkSide.

Bambíno pro Bubliny 05.12.2014

Děti ze soukromých jeslí a školek Bambíno uspořádaly bleskovou sněhulákovou vánoční sbírku a kasičku plnou peněz poslali našim Bublinám. My jsme v ní napočítali 4070 korun a všechny věnujeme na splněné přání některého z pacientů. DĚKUJEME z celého srdce a přejeme krásné svátky!

Rodinná bublinková kratochvilka - ve spolupráci s Nadací ČEZ 20.11.2014

Byli jsme spolu na výletě a měli jsme se překrásně. Velké Bubliny, kterým už nestačí jen tak si v Pink Bubble relaxovat, připravily program pro rodiny malých pacientů, kteří teprve před nedávnem ukončili onkologickou léčbu. Děkujeme Alence Dvořáčkové, Báře Pleskotové, Zuzce Somošové, Markétce Kolmanové a jejímu příteli Michalovi za skvěle vymyšlené hry a za trpělivou a láskyplnou péči o nejmenší, Katce Šostokové za výtvarný program, Daliboru Šostokovi za fyzioterapii a masáže pro děti i rodiče a také děkujeme vykutálené partičce ze sdružení Zdravotní klaun. S červenými nosy za námi přijeli na návštěvu a během jediného odpoledne vykouzlili úsměvy na každičké tváři v našem oblíbeném Penzionu Modřín! Fotografie z pobytu najdete zde. DĚKUJEME Nadaci ČEZ za finanční podporu ozdravných projektů Pink Bubble, i tento rodinný pobyt byl hrazen z příspěvku Nadace ČEZ.

Bublinový relax na Moravě - ve spolupráci s Nadací ČEZ 31.10.2014

Tentokrát jsme se s Pink Bubble posunuli směrem na Moravu, kousíček od farmy Bolka Polívky. Dýchat čerstvý vzduch je osvěžující, i když člověku zrovna nevyjde počasí. A to nám tedy opravdu dvakrát nepřálo. Přesto se Bublinky projely na koních, Bolek je za statečnost osobně pozval na horký čaj a usmál se do všech přítomných objektivů. Večer jsme oslavili narozeniny velkým dortem posypaným růžovými bublinkami a tančili všichni - s největší chutí ti na kolečkách! Další den došlo na paintball a věřte, vidět ty milé mladé tváře v šedých mundůrech s plynovou maskou bylo trochu zvláštní. Jenže oni se královsky bavili, a to se prostě počítá. Nafukovací tenisová hala taky nezela prázdnotou, stejně jako sauna a masážní lehátka dvou kvalifikovaných terapeutek. I na malování velkých obrazů došlo, taky na společenské hry a hodně smíchu, ale to se mezi Bublinami zdá být už tradicí. Zase to bylo moc fajn a opět děkujeme Nadaci ČEZ za velkorysou podporu, díky níž jsme mohli toto setkání uskutečnit. DĚKUJEME! Fotky k nahlédnutí zde.

Svoboda & Williams Cup 18.10.2014

Prestižní realitní společnost Svoboda&Williams vyzvala své kolegy z konkurenčních realitních a developerských firem na přátelský turnaj v sálové kopané. Deset týmů se během dne utkalo v nelítostných soubojích, podporováno svými nehrajícími kapitány a rodinnými příslušníky všeho věku. A vítězem se opět stala Pink Bubble, protože formou dobrovolného startovného získala skvělých 63.000 korun. Děkujeme pořadatelům za to, že na naši Bublinu mysleli a všem ostatním dárcům za velkorysé příspěvky.

Terapeutická zahrada v Motole 14.10.2014

Hurá! Dnes jsme za vydatné pomoci malých i větších pacientů, lékařů, sestřiček, pana ředitele a spousty známých tváří slavnostně otevřeli TERAPEUTICKOU ZAHRADU v motolské nemocnici! Prckové vyzkoušeli klouzačku, houpací hnízdečko nebo třeba UFO domeček, pro ty odrostlejší jsme připravili čtyři minigolfové jamky a plácek na kroket. Kolem všech poletovaly mýdlové bubliny, které kouzlil slavný velkobublinář a na různých stanovištích se dětem, právě podstupují léčení v Motole, věnovali například Jiří Ježek, Kryštof Michal, Iveta Lutovská, Sandra Nováková, David Svoboda, Lukáš Urbánek a spousta dalších. Děkujeme všem velkorysým přispěvatelům, kteří "adoptovali" jednotlivé herní prvky a pomohli tak stavbu zahrady financovat.

Jmenovitě děkujeme: Stillking Films, Sparkys, Kampa Group, Crestyl, Halla, CeWe Color, Event Arena, Invelt, AD13, manželům Goldblattovým a všem drobným dárcům.

Naše díky patří také dodavatelům, kteří nám nabídli významné slevy i milý a velkorysý přístup: Sekáči, WGW minigolf, firma Nepomucký, Střechy Šusta. Výrobu a montáž dětských herních prvků zrealizovala společnost Prolézačky 8D na základě návrhů skvělého výtvarníka Lukáše Urbánka.

CHARITY GOLF Beroun 2014 12.09.2014

V Berouně se po roce opět hrál golf pro Bublinky. Čtrnáct týmů se v prudkém dešti vydalo na hřiště a nutno říci, že hráči prokázali nejen vysoké sportovní, ale především lidské kvality. O potěšení ze hry se, alespoň na začátku, totiž moc mluvit nedalo. Důvodem, proč ani přesto hru skoro nikdo nevzdal a nakonec se do klubovny vracel s úsměvem, byla solidarita s mladými lidmi, které v životě překvapila rakovina. Klobouk dolů, golfistům srdečně děkujeme!!! Během turnaje se podařilo získat 430 000 korun a protože jsme opět byli obklopeni skvělými a velkorysými partnery, náklady na produkci jsme srazili k nule a celý výtěžej tak může být využit ve prospěch klientů Pink Bubble. Vedle hráčů děkujeme také manažerům Beroun Golf Clubu za bezplatné zapůjčení areálu, společnosti KampaGroup za vynikající catering, všem dárcům za finanční prostředky i nepeněžní dary, Ivance Chvátalové za moderování, Šárce Benedové za fotografie a našim milým hosteskám za usměvavou pomoc během celého dne. FOTOGRAFIE jsou ke shlédnutí v galerii, ČLÁNEK o turnaji si můžete přečíst na webu Golfchannel.cz, kterému tímto děkujeme za mediální podporu. No a reportáž z turnaje, jak jej vnímali redaktoři ČT sport a nebo třeba nehrající maskot dne MAREK EBEN, je ke shlédnutí zde, (od min. 07:00). DĚKUJEME VÁM VŠEM, JSTE NEJLEPŠÍ!!!

HipHopKemp 27.08.2014

Abyste věděli, tak návštěvníci Hip Hop Kempu v Hradci pro nás letos připravili štědrou nadílku - kasičky plné mincí, které dohromady vážily nejmíň 15 kilo. Nebo tak nějak. Moc děkujeme pořadatelům Lucce a Radkovi Maliníkovým za skvělý nápad a jejich hostům za příspěvek 45.634 Kč. Ten totiž našim Bublinkám, které se léčí s onkologickým onemocněním, pomůže splnit jejich tajná přání. Děkujeme!

Oranžové kolo ČEZ 03.08.2014

Malé ohlédnutí za letní Ladronkou a velké poděkování všem, kteří i přes vrtošivé počasí přišli podpořit Pink Bubble na akci Opel handy cyklo maraton. Nadace ČEZ zde totiž měla své Oranžové kolo a Vy jste na něm pro nás během pouhých tří hodin čistého času ušlapali 53.238 kilometrů. Ty potom Nadace ČEZ proměnila ve velkorysý peněžní dar, který s radostí využijeme na podporu onkologických pacientů při vzdělávání a získávání pracovních zkušeností! Šlapali i kluci a slečny z Bubliny a taky náš úplně zmoklý patron Jirka Dvořák. Děkujeme!

SURVIVAL - jak přežít v přírodě 29.07.2014

Parta třinácti nejstatečnějších (nebo nejbláznivějších?) Bublin se nedávno vydala na třídenní pochod divokou přírodou, aby si každý na vlastní kůži vyzkoušel, co by se mohlo stát, kdyby se ztratil na neznámém místě. Pod vedením zkušených instruktorů Amara a Dutche z Outdoor Survival si všichni vlastnoručně obstarali snídani, oběd i večeři, rozdělali oheň křesadlem, překonali terénní i meteorologické nerovnosti, s radostí a nadšením se v 6:30 ráno vrhli do potoka na ranní hygienu a po mnoha kilometrech, bohatší o nové zkušenosti, zážitky, emoce a vědomosti, doputovali zdravě znavení zpět domů, do vlastních postýlek :-). Koukněte na fotky, jak jim to šlo. Gratulujeme!

Bublinkové miniprázdniny | ve spolupráci s Nadací ČEZ 05.07.2014

Tak to bylo úplně parádní. Holky a kluci, kteří překonali onkologické onemocnění, se ze všech koutů republiky sjeli do Prahy a strávili spolu malé prázdniny nabité zážitky.

NEDĚLE: Po prozkoumání Petřína a zdolání rozhledny jsme se potkali ve studiu iPilot a několikrát vzlétli a zase přistáli na trenažéru dopravního Airbusu A320. Většině to šlo skvěle, párjich sfoukly turbulence, ale adrenalin to byl pro všechny. Herec Jirka Dvořák tam byl s námi a nestačil koukat, jakou má v pilotování konkurenci.

PONDĚLÍ strávila celá parta v Aquaparku v Čestlicích.

V ÚTERÝ dopoledne jsme trénovali badminton pod vedením Petra Koukala, odpoledne už se všechny Bublinky vznášely vysoko nad zemí ve SkyDive Aréně, kam je doprovodil jeden z bývalých trenérů, manažer firmy Styrotrade. Ta také velkou část vznášecího tréningu uhradila.

No a STŘEDA už se konečně nesla v klidnějším duchu, společnost L´Oréal nás opět pozvala na kreativní den v rámci projektu L´Oréal Citizen´s Day. Bublinky si spolu se zaměstnanci vyrobili potisk na triko, naušnice a korálky ze skla a cool butony. Všechno je zdokumentováno v galerii zde.

DĚKUJEME Nadaci ČEZ za velkorysou podporu, protože většinu nákladů na pobyt jsme uhradili díky její finanční podpoře. Dále děkujeme společnostem iPilot za volné vstupenky, Styrotrade za finanční příspěvek, L´Oreal za trička a všem za čas, který nám věnovali. Jste nejlepší, děkujeme, že Vás máme :-).

KampaGroup & Crestyl benefice pro Pink Bubble 20.06.2014

Dvacet let je pan Nils Jebens majitelem několika prestižních restaurací v Praze a po celou tu dobu se pečlivě stará nejen o své hosty, ale také o to, aby z jeho úspěchu těžili i potřební. Proto letos v odsvěceném kostele Svaté Anny pořádal další benefiční večer, jehož cílem bylo získat co nejvíce peněz pro stavbu terapeutické zahrady ve FN Motol. Slavnostní párty předcházel golfový turnaj klientů a přátel řetězce KampaGroup, jehož výtěžek také poputuje na účet NF Pink Bubble. Hosty provázeli herci Baronka Obozněnko a David, patronkami tiché aukce byly krásné dámy Jitka Nováčková a Petra Svoboda. Získat se podařilo 250000 korun a hřiště je parádní! Děkujeme.

CEWE fotokniha roku 14.06.2014

Dnes jsme z rukou ředitele společnosti Fotolab, pana Pavla Schreibera, převzali šek na třicet tisíc korun. Takový byl letos výtěžek soutěže CEWE fotokniha roku pro Pink Bubble. Stejnou částku získal i domov spokojeného stáří Sue Rider pro své klienty. Jsme moc rádi, že nás společnost Fotolab dlouhodobě podporuje a děkujeme srdečně za velkorysou přízeň!

Miniprázdniny v Praze - POZVÁNKA 04.06.2014

Srdečně zveme všechny Bublinky starší 16ti let na čtyřdenní relaxačně-zážitkový pobyt ve stověžaté matičce Praze! Prohlídku tajuplných zákoutí i profláknutých romantických vyhlídek vystřídá nedělní cákání v Aquaparku Čestlice, abyste na pondělí byli v kondici. Protože se na vás těší náš nejúspěšnější badmintonista Petr Koukal a odpoledne poletování ve stavu beztíže ve Sky dive Aréně. No a abychom se před odjezdem domů zase trošku zklidnili, nachystali si pro nás zaměstnanci společnosti L´Oréal kreativní den v rámci jejich tradiční akce "Citizen Day". Hlaste se, Bublinky, na renata zavináč pinkbubble.cz .

 


BUBLINKOVÁ KOUPEL 10.04.2014

Voňavá šumivá koule se ve Vaší vaně promění v miliony růžových bublinek. A zatímco Vám z mysli vyžene chmury a navodí jiskřivou náladu, esenciální oleje z grapefruitu, růžového dřeva a limetky se spolu s avokádovým a mandlovým olejem postarají o výživu a zjemnění Vaší nejvzácnější pokožky.
Při skoku do vany Vás, jako bonus, může zahřát i dobrý pocit, protože za každou šumivku ve Vaší koupelně nám firma Libebit věnuje  desetikorunu.

Šumivka pro velmi osvěžující provoněnou koupel je balena ve svátečním organzovém sáčku, může být tedy i krásným milým dárkem. Hmotnost cca 120g.

Olympiáda SUSHI.CZ | snowboardový sáňkotábor 26.03.2014

Na bublinovou olympiádu SUSHI.CZ 2014 v Krkonoších se poprvé v historii nominovala celá čtyřicítka nejlepších sportovců všech dob. Bubliny překonaly naprosto všechny světové rekordy v tradičních disciplínách: cross-countrea ve větvoví divoké džungle, slalom v dvojbobu, biatlon-dance, sledge-sprint, pink-air snowboard, ski-sjezd až dolů, free-style v čemkoli atd.. Koukejte a obdivujte, můžete i nahlas ;-)! Děkujeme Davidovi Foldynovi a Tereze Chytilové za super program a všem dobrovolníkům z řad vedoucích za odborný koučing sportovců. Závodníkům třikrát hurá, protože: Kdo maže, TEN JEDE!!!!

S Šárkou Pančochovou na Letné 16.02.2014

Šárka Pančochová a Martin Černík se den po svém návratu ze Sochi potkali s našimi Bublinkami v parku Olympijská Letná! Podělili se o pár tipů, triků a rad s našimi snouborďáky Filipem a Nikčou, vyfotili se s každým z fanoušků a i přesto, že museli být fakt unavení, se usmívali a byli prostě skvělí. Děkujeme za parádní a nezapomeutelný zážitek!

Snowboardový sáňkotábor 12.02.2014

Tak doufejme, že napadne ještě pár centimetrů sněhu a přikryje Krkonoše bílou peřinou...nebo aspoň závojem, protože růžový Bubliny se od 16. do 22. března chystají do penzionu Modřín na snowbordový sáňkotábor. A na tyhle sporty by prostě trocha sněhu bodla :-). No, a jestli nenasněží, výlet na kopec, lanovka a bobová dráha v Peci doplní endorfiny taky docela spolehlivě. Budeme lenošit, povídat si, hrát, tvořit a sportovat, vše podle možností jednotlivých účastníků. Bude s námi paní doktorka a sestřička, fajn vedoucí a navštíví nás zajímaví hosté. Zájemci z řad pacientů se mohou o další informace přihlásit na RENATAzavinacPINKBUBBLE.CZ . Těšíme se na vás!

Dogs and kids wanna play 31.01.2014

Benefiční taneční párty se v hale Braník konala poslední lednový den. Přišla spousta lidí, DJ´s a VJ´s hráli bez nároku na honorář a tak se ve prospěch Bublinky Terezky podařilo získat skvělých 15 000 korun. Stejnou částkou přispěli pořadatelky také psímu útulku Dogpoint a 9000 korun poslaly vyhořelému psímu útulku v Sezemicích. Pejskům přejeme vlídné zacházení a Terezce máváme na pobyt v lázních Adeli, kam se chystá na rehabilitaci. Díky moc všem, kteří přispěli.

Kalendář ANDREA 2014 17.12.2013

Nádhernými snímky od fotografa Benedikta Renče se v nejnovějším kalendáři pro rok 2014 představila modelka Andrea Verešová. S minimem make-upu jí to opravdu sluší, takže s velkou radostí gratulujeme a současně moc děkujeme producentům kalendáře, že mysleli i na splněná přání našich Bublinek. Z rukou duchovního otce kalendáře, pana Tomáše Fotula, jsme převzali šek na 50 tisíc korun. DĚKUJEME!!! PS: Máte-li chuť, přispět můžete i Vy, pokud si zakoupíte jeden z 10ti výtisků osobně podepsaných Andreou. Napište nám na renataZAVINÁČpinkbubble.cz. Díky!

Hádanky a luštěniny 08.12.2013

Hádanky a luštěniny Jiřího Žáčka převedli do elektronické podoby ve vydavatelství Šuls a Švarc. Půvabné říkanky namluvil Tonda Duchoslav a originální česká aplikace pro předškolní děti a mladší školáky je na světě. Každý z Vás, kdo si pro své ratolesti aplikaci stáhnete do svého mobilního zařízení, podpoříte kluky a slečny v Pink Bubble. Děkujeme Vám za stahování a manželům Baštovým za krásný nápad a velkorysou podporu!

Charity Gala 07.12.2013

Tradiční a dlouho očekávaný dobročinný bál Charity Gala pořádaný skupinou pražských expatů v čele s paní Liz Neale, vítal tentokrát své hosty v rytmu Rock Around The Clock. Kromě skvělé zábavy v originálních a velmi nápaditých kostýmech se tato výjimečná akce vyznačuje pravidelným milionovým výtěžkem, který pořadatelé spravedlivě rozdělují mezi několik neziskových organizací. Naše Pink Bubble získala částku 30.000 Kč, aby s její pomocí zajistila víkendový rodinný pobyt pro onkologické pacienty a jejich blízké. Moc děkujeme!

TAKO style bazar v Brně 21.11.2013

Mladí, nadaní a navíc s dobrým srdcem! Děkujeme Petře Fučíkové a jejím kolegům z brněnského ateliéru Tako Style za přízeň. Sotva otevřeli svou galerii plnou nádherných designových předmětů, uspořádali charitativní bazárek pro naši Pink Bubble. Ve dnech 30.11. až 1.12. budou k zakoupení rozmanité drobnosti a výtěžek z jejich prodeje poputuje Bublinkám! Děkujeme.

Víkend v Jihlavě 19.11.2013

Hurá, čekají nás tři dny odpočinku, her, povídání, mozkotréningu, rukodělného tvoření, pro zájemce dokonce i trocha koučingu a taky návštěva místních pozoruhodností. V penzionu Mahler nám vyšli vstříc - našim možnostem a potřebám přizpůsobili nejen jídelníček, ale taky cenu za pobyt. Moc děkujeme a těšíme se!

Regatta 2013 očima bublin... 17.11.2013

...Určitě jeden z nejkrásnějších zážitků mého života. Díky všem Bublinám, jste nejvíc... | Děkuji za tu možnost prožít něco takového jako byl tento týden, do smrti nezapomenu, vzpomínám jen v dobrém. JSTE BÁJEČNÍ | Nejlepší a nejúžasnější zážitek z mého života!!! Děkuju bublino :)) | Nejlepší týden s nejlepšími lidmi! Děkuju! | ...bráchovi se to moc líbilo | Není co dodat, bylo to fantastické... a pár fotek tady

Nosím štěstí 17.11.2013

Veselý anděl od výtvarníka Lukáše Urbánka nosí radost a štěstí. Přívěsek s řetízkem si můžete koupit v butiku Timoure Et Group a na dalších spřátelených adresách. A nebo nám napište a my Vám přívěsek pošleme poštou :-). Hodně štěstí!

Vánoční Sephora 15.11.2013

Z celého srdce děkujeme parfumerii SEPHORA za dlouhodobou podporu aktivit Nadačního fondu Pink Bubble. Pokud si ve kterékoli prodejně zakoupíte neodolatelného plyšového kakadů, můžete se spolehnout, že tím podpoříte slečny a kluky z naší Bublinky. Potěšte své blízké a užijte si příjemný pocit z dobrého skutku :-). Děkujeme!

Profimed a Bioxtra pro pacienty 03.11.2013

Majitelka společnosti Profimed, paní Alexandra Kala, přizvala Pink Bubble k dlouhodobé spolupráci. Vše začalo 30. října tombolou na úžasné helloweenské párty, jejíž výtěžek byl celý věnován na pomoc pacientům v léčbě. A pokračování nás čeká přímo v nemocnici, kam pro slečny a kluky absolvující onkologickou léčbu doputují balíčky se speciální zubní pastou Bioxtra. Ta umí ulevit v době radioterapie, kdy mívají pacienti nepříjemně sucho v ústech. Jsme rádi a děkujeme!

Komiksfest! 02.11.2013

Festival s bublinou je nejlepší! V neděli jsme s prťaty a s Dr. Rackem (alias Lukášem Urbánkem, autorem našich placiček pro štěstí) závodili na vlastnoručně vyrobených kajacích a večer proběhla dražba polštářků a originálních sedacích vaků vyrobených firmou WEGETT, navržených Vendulou Chalánkovou a Lukášem. Do Bublinky tak přisypali noví majitelé celkem 27000 korun. Děkujeme autorům, dražitelům, Wegett týmu, Petře Novákové a úplně speciálně Joachimovi Dvořákovi v pruhovaném tričku!

Benefiční večeře a tichá aukce ve Four Seasons 23.10.2013

Nádhernou charitativní večeři "Bubbles for Pink Bubble" pro nás připravili v hotelu Four Seasons na konc října. Speciální degustační menu šéfkuchaře restaurace Cotto Crudo doplnila přehlídka večerních šatů Tatiany Kovaříkové a pánské kolekce Brioni. Modelky z agentury Czechoslovak Models zdobily šperky Bulgari, o líčení se postarali profesionálové z Make-up Institute. Celkový výtěžek večeře doplnila velkorysá tichá aukce a dohromady se podařilo shromáždit krásných 172 tisíc korun. Děkujeme všem hostům, partnerům a především našemu hostiteli, panu generálnímu řediteli René Beauchampovi a paní Martině Vávrové z hotelu Four Seasons.

Bublinky na brigádě 09.10.2013

David, Kačka, Lucka a Janina jako první v Pink Bubble využili možnosti získat brigádu ve společnosti L´Oreal. Během léta pracovali v pražské centrále firmy pod vedením odborníků a měli tak šanci získat zkušenosti pro svůj budoucí profesní život. Dáda a Erika zase absolvovaly tzv. shadowing a strávily týden na natáčení hollywoodského filmu Child 44 díky společnosti Stillking films. Dáda asistovala v oddělení kostýmů a Erika se setkala se slavnou Sharon Martin, která líčí do filmů ty největší hvězdy stříbrného plátna. Děkujeme!

Lady Plus Club na Run Tour 05.10.2013

Pátého října se konal na pražské Ladronce poslední závod ze série RunTour. Česká pojišťovna ZDRAVÍ se v rámci projektu Lady Plus Club s podtitulem "Každý příběh má svou tvář" rozhodla přispět za každou zveřejněnou fotografii 50 Kč na Nadační fond Pink Bubble. Děkujeme za podporu pořadatelům i všem fotografovaným dámám!

Golfový turnaj v Beroun Golf Resortu 03.10.2013

Sluníčko vyhnalo z hřiště ranní mrazík, mlha se rozplynula a nad Berounem zazněla siréna, ohlašující start dobročinného turnaje pro Pink Bubble. Osmdesát golfistů se vydalo překonat sama sebe a přispět tím našim Bublinkám na ozdravné pobyty. Na starovném se letos podařilo získat nádherného PŮL MILIONU korun. Děkujeme našim partnerům Beroun Golf Resortu, KampaGroup a CeWe Color i všem věrným dárcům a přátelům za podporu a za nádherný den. Nesmírně si Vaší přízně vážíme! Fotografie z turnaje můžete vidět v naší galerii.

Sephora Make-up Masters 09.09.2013

Erika navštívila prestižní soutěž nejlepších vizážistů francouzské značky SEPHORA. Nakoukla profesionálům přímo pod ruce a poodhalila pár tajných triků, které možná sama využije při své práci. Doma v Břeclavi se totiž věnuje právě líčení a make-upu, a tak byla z pozvání na jedinečnou událost v předvečer pražského Fashion Weeku nadšená. Děkujeme pořadatelům a Erice držíme palce!

HipHopKemp 16.08.2013

Legendární HipHopKemp začíná už za pár dní v Hradci Králové a letos podruhé se tady vedle mezinárodních superstars objeví i naše Pink Bubble. Za prvé v názvu jednoho z hangárů a za druhé na vybraných pokladnách. Pořadatelé návštěvníkům nabídnou placky se super hopperem a děsně cool modelečkou - za drobnou padesátikorunu může být chladná kráska nebo hustej týpek jen Tvůj... Celá získaná suma poputuje našim Bublinám na projekty pro radost a lepší kondici. Děkujeme už teď za podporu a těšíme se!

Temerarii Camp Rumunsko 16.08.2013

Naše čtyři Bublinky - Alča, Lucka, Peťka a Filip - odcestovaly v úterý do Rumunska na mezinárodní setkání mladých lidí, kteří během svého života podstoupili onkologickou léčbu - Temerarii Camp. Moc děkujeme hostitelské organizaci The Little People za pozvání a úplně všem přejeme nádherný pobyt a nezapomenutelné zážitky!

moře, vítr, plachty - Chorvatsko na lodi 02.08.2013

První plavba Bublinkové regaty se blíží. V sobotu 21. září vyplujeme z Trogiru, abychom strávili celý týden na palubě plachetnice v Jaderském moři. Součastí cesty je výuka začínajícího jachtaře, výlety po vesničkách, kde přistaneme, společné vaření a každovečerní zážitkový pokec. Jedeme samozřejmě s profesionálními kapitány, zkušenou posádkou a s lékařskou podporou. Držte palce, ať nám přeje počasí a ať vítr fouká správným směrem :-).

Pink Bubble Friday 12.07.2013

V pražském hudebním klubu Chapeau Rouge se v průběhu akce nazvané "Pink Bubble Friday" na pódiu vystřídalo několik interpretů, hudebních seskupení, ale i DJs hrajících ve stylu hip-hop, funky, reaggae aj. Všichni vystoupili bez nároku na honorář a celý výtěžek ze vstupného pořadatelé věnovali Nadačnímu fondu Pink Bubble. Iniciátorkou akce a produkční v jedné osobě byla slečna Lucie Zachová (mj.spoluorganizátorka tradičního HipHopKempu v Hradci Králové), které patří náš velký dík!

Splněná přání 02.07.2013

Spolu s Vámi plníme přání našim Bublinkám. DAVID si původně přál zdravotní matraci kvůli bolavým zádům, která ho trápí po léčbě. Mezitím mu ale ukradli speciální kolo, na kterém trávil všechen volný čas, tak jsme mu, spolu s Vámi, pomohli sehnat peníze na nové. ELIŠCE jsme pro radost koupili pejska, pro FILIPA se díky společnosti AVG podařilo získat kvalitní počítač, aby se ve škole mohl naplno věnovat studiu grafiky. Prostorově nenáročné skládací kolo pro DANA zase zakoupil a přivezl až domů pan Ivan Bednařík. MOC DĚKUJEME! A na dalších splněných přáních usilovně pracujeme. Přidejte se k nám :-). Díky!

Pink Bubble Charity Golf 01.07.2013

Tak je to tady, milí vášniví golfisté, přátelé a věrní partneři nf Pink Bubble. Na čtvrtek 3.října připravujeme další ročník dobročinného turnaje, jehož kompletní výtěžek použijeme k zajištění ozdravných aktivit pro naše "Bublinky". A SRDEČNĚ VÁS ZVEME! Rádi bychom se s Vámi podělili o radost z toho, že i letos nám vyšli vstříc v berounském Golf resortu a bezplatně poskytli své krásné hřiště, že i tentokrát nám občerstvení zdarma zajistí KampaGroup a také veškeré další produkční náklady budou hrazeny sponzorsky - aby peníze, které nám pošlete coby startovné, mohly být využity přímo na pomoc a podporu onkologických pacientů. Děkujeme Vám všem a moc se těšíme. Více info získáte na RENATA@PINKBUBBLE.CZ . PS: Vloni jsme s Vaší laskavou pomocí vybrali bezmála půl milionu korun a věnovali je na uspořádání dvou víkendových pobytů a ke splnění několika individuálních přání. Fotografie z loňského roku zde.

L´ORÉAL Citizen Day 27.06.2013

Součástí úžasného projektu L´Oréal Citizen Day byl ve čtvrtek 27. června i den péče a krásy věnovaný našim Bublinkám. Zaměstnanci společnosti připravili parádní program, který byl hlavně pro holky obrovským zážitkem. Protože nechat se profesionálně nalíčit a učesat špičkou v oboru – Petrou Šestákovou, „vyšperkovat“ si model pod dohledem vycházející stylistické hvězdy Dády a ještě si střihnout módní přehlídku, to člověk opravdu nezažije každý den. Miláčkem publika se stal skvělý moderátor Roman, srdečně však děkujeme úplně všem zlatým „mentorům“ a také vedení společnosti, panu Laurentovi Boukobza a paní Ildiko Mikházi.

Aquapalace 26.06.2013

Na návštěvu Aquapalace v Čestlicích se sjely Bublinky z celé republiky. Není divu, tolik vlnobití, klouzaček a tobogánů se v našich zeměpisných šířkách jen tak nevidí. Bylo to super, bavili se malí i velcí a my jsme měli radost ze všech těch vysmátých tváří. Děkujeme panu Davidu Tisoňovi, který spolu s firmou Bemett věnoval peníze k zakoupení vstupného. Hotel Aquapalace nám k tomu poskytl velkorysou slevu, a tak se mohli všichni koupat a klouzat do sytosti. Ráno po snídani se všichni sbalili a vyrazili na den krásy s L´Oréal v Praze. Všem moc děkujeme!

Hračka roku 26.06.2013

V Kounickém paláci v Praze proběhl další ročník slavnostního vyhlášení soutěže o nejoblíbenější hračku roku 2012. Absolutním vítězem se stali Tučňácina ledu, ve svých kategoriích se umístili i smeťáci, flexi monsters, krásné stavebnice a panenky s barevnými vlásky... a skvělé společenské hry. Nejen ty vítězné, ale také všechny další přihlášené hry a hračky věnovala ředitelka soutěže, paní Katharine Butler, Nadačnímu fondu Pink Bubble. Martina Šmuková v objetí s obrovským plyšovým medvědem slíbila, že slečny a kluci z Bubliny si hračkami naloží tašky, kufry a auta a osobně je rozvezou na všechna onkologická pracoviště, kde se sami před nedávnem léčili. Děkujeme za několikanásobnou obrovskou radost a za rozptýlení pro malé i větší marody!

Maturantka roku 2013 21.06.2013

Celostátní finále soutěže Maturantka roku 2013 proběhlo na náměstí v Českých Budějovicích a naše bublina Martina Šmuková se ocitla v porotě. Nebyla tam náhodou, od pořadatelů - Martiny a Libora Matouškových - totiž během večera převzala pro Pink Bubble hned několik šeků. Částku 16 000 Kč dalo do kupy hlasující publikum, zájezd v hodnotě 20 000 Kč nám věnovalo budějické ČSAD a k tomu další porotce, hokejista KHL Filip Novák, přidal ještě 10 000 Kč. Po celé odpoledne nám ochotně pomáhala hosteskovat Ida, jedna z našich Bublinek. Byla skvělá a po práci zvládla ulovit i fotky s hned několika celebritami, třeba s členkou poroty Alicí Bendovou s Kazmou nebo s Jirkou Mádlem. Atmosféra byla skvělá, finalistky krásné a publikum parádní. Moc děkujeme!

Aerobatic freestyle challenge 08.06.2013

Naše odvážná bublina Renáta Němcová představila NFPB na leteckém dni Aerobatic freestyle challenge. Ředitel mistrovství pan Miloslav Lujka navrhl, že za každou vteřinu, kterou Renča "vydrží" v akrobatickém letadle, věnuje nadačnímu fondu PB 50kč. Naše Renča už zvládla řídit rolbu a odvážně usedla také do letadla. Nakonec vydržela a pro Bublinu získala úctyhodných a krásných 24 000 Kč. Těšíme se na další akci a děkujeme organizátorům, všem příspívajícím a taky Markovi Teysslerovi, že to pro nás vymyslel!

Starbazar.cz 05.06.2013

Navštívíte-li webové stránky Starbazar.cz, nebo ještě lépe stejnojmenný kamenný obchod v Řeznické ulici, nahlédnete do šatníku celebrit a sama se možná budete cítit jako hvězda. Jak to? Protože si šaty od světových modelek můžete zakoupit - navíc s vědomím, že 10% z Vámi zaplacené částky dostanou rovným dílem Krása pomoci Táni Kuchařové a NF Pink Bubble a Chance Pavlíny Němcové.

 

Golf.cz Tour 14.05.2013

Třetí ročník oblíbené GOLF.CZ TOUR odstartoval v úterý 14. května na Ypsilonce. Šňůra klasických golfových turnajů pokračuje po celé republice přes Kaskády, Černý Most, Albatros a Mladou Boleslav, v září bude zakončena na hřišti v Pyšelích. Milou specialitou turnajů je bezpochyby poslední vložená soutěž trouble shot na podporu Nadačního fondu Pink Bubble. Hráči se snaží libovolným počtem ran dosáhnout co nejblíže vytčenému cíli, přičemž za každý pokus přispějí 25 korunami do kasičky nadačního fondu. Děkujeme!

Benefiční večer KampaGroup 02.05.2013

Další ze slavnostních večerů, které pro své klienty a přátele pořádá majitel sítě restaurací Kampa Group, pan Nils Jebens, proběhl v odsvěceném kostele svaté Anny. Opět nebyla nouze o bláznivé kostýmy, živou hudbu a veselou zábavu, a ani tentokrát hostitelé nezapomněli na Pink Bubble. A tak v průběhu večera, těsně po přehlídce něžného prádla světoznámé značky LaPerla, předala jedna z modelek, krásná Česká Miss Gabriela Kratochvílová, naší Bublině šek na 180 000 korun. Ty se podařilo shromáždit od přítomných dobrodinců. Večerem provázel pohádkový princ Mirek Šimůnek a okouzlující Baronka Obozněnko. Náš velký dík tak patří jim, laskavým dárcům, celému týmu Kampa Group a za vstřícnost a podporu děkujeme také společnosti Česká Miss.

Zima na Modřínu 25.03.2013

Tak jsme se v neděli vrátili z Krkonoš. Lyže jsme obuli skoro všichni a přesto, že některým statečným zabrala první jízda celé dopoledne, nakonec jsme se zase pěkně v plném počtu sešli dole pod kopcem. Snowbordisty si vzal do parády olympionik a guru Martin Černík a zahálet jsme nenechali ani sáňkařskou dráhů v Jánkách. Domů se nechtělo vůbec nikomu. Děkujeme majitelům penzionu Modřín za domácí stravu a laskavé zacházení, Peťce Měšťanové za fyzioterapeutickou péči, paní doktorce Cingrošové za lékařský dohled, Zuzce Kolenčíkové za zdravotnickou péči a všem našim dobrovolníkům za trpělivost, humor a skvělou náladu! No a Bublinářům za hrdinské výkony a za úžasnou atmosféru. A taky s námi byli Krtci z Krtka a rodinky z ONKy a všem nám bylo společně fajn. DĚKUJEME a těšíme se na příště :-).

BASKET Liberec v. CSKA Moskva 17.03.2013

Holky a kluci z Pink Bubble vyrazili na dlouho očekávané basketbalové utkání CSKA Moskva v. Nymburk. Po skončení napínavého zápasu, který až naposlední chvíli rozhodl o vítězství pro hosty, nás pozvali pořadaelé dolů na plochu, kde jsme si převzali šek na 10 000 Kč. Ty nám věnovali hráči Nymburku. A máme ještě jeden parádní úlovek – všichni ti basketbaloví obři se s námi vyfotili! Děkujeme hráčům, pořadatelům a Jakubovi Bažantovi z ČT4, který to celé pro nás vymyslel.

Ohlédnutí za MS v biatlonu 26.02.2013

V doprovodu Oty Bindera, marketingového ředitele mistrovství světa, jsme se dostali do zákulisí biatlonu, blízko závodníkům a realizačnímu štábu. Moderátorka Ivana Chvátalová a její kolegové z ČT4 nám poodhalili tajemství televizních přenosů, umožnili návštěvu přenosového vozu a pozvali nás na střechu budovy, odkud Česká televize ve venkovním studiu vysílala přímé vstupy z mistrovství. A kdo z kluků a slečen z Bubliny vydržel v Novém Městě navzdory mrazu až do večera, měl na střelnici šanci zasáhnout stejný terč, jako chvíli předtím všichni závodníci. Děkujeme řediteli organizačního výboru IBU MS v biatlonu Jiřímu Hamzovi a všem jeho kolegům z organizačního týmu za parádní den a nezapomenutelný zážitek!

Pink Bubble na MS v biatlonu 2013 20.01.2013

Pomoci s růžovými bublinami splněných přání onkologických pacientů bude možné i na Mistrovství světa v biatlonu. Nadační fond Pink Bubble se stal partnerem organizačního výboru mistrovství. Na biatlonu v Novém Městě na Moravě si návštěvníci budou moci ve stánku s růžovým logem koupit drobné předměty a podpořit tak naše aktivity. K mání budou věci na zahřátí (fleecové nákrčníky, kšiltovky nebo čelenky) a pro potěšení (butony, mýdla) i pro zkrácení čekání na start závodníků (náš nový Občasník s rozhovory a spoustou fotek). Těšíme se na vás!

Kalendář Petry Faltýnové 20.01.2013

Věrka i Kačka se léčily na dětské onkologii v Motole. Obě dvě kvůli zhoubnému kostnímu nádoru v koleni podstoupily vysokou amputaci nohy a dlouhé období chemoterapií se všemi myslitelnými komplikacemi, včetně pobytů na jednotce intenzivní péče. Nakonec ale přecejen zvítězily, léčbu ukončily a začaly řešit situaci kolem náhradních končetin. Na protézách bez kolenního kloubu, které dostaly od pojišťovny, se rychle naučily chodit, k celodennímu rytmu života mladého člověka to ale samozřejmě není ideální. I stávající protézy, které využívají dnes, nemají zcela vyhovující „chodidlo“. Obě slečny si proto přály praktičtější typ chodidla, použitelný jak pro sport, tak například pro nošení podpatků. Takové chodidlo, které se na protézu nasadí a výrazně usnadní běžný pohyb, už ale pojišťovna nehradí ani z části, přičemž jeho cena výrazně převyšuje částku 50.000 Kč. Prosincový křest kalendáře Petry Faltýnové proto pro dívky znamenal skvělou zprávu – výtěžek z prodeje Petřiných fotografií (přesně 100 000 Kč) nákup chodidel umožnil! Věrka to své dostane každým dnem a Kačka už novou pomůcku testuje v běžném provozu. Děkujeme všem, kteří na tom mají zásluhu!

Bublinková zumba 19.01.2013

V lednu se sešli milovníci zumby v kulturním domě v Brancouzích na Jihlavsku. Dvouhodinová lekce byla nabitá energií a radostí z pohybu, kterou ještě umocnil dobrý pocit každého účastníka, protože výtěžek z dobrovolného vstupného – téměř pět tisíc korun – věnovali pořadatelé nadaci Pink Bubble

Sephora a zebra pro Pink Bubble 21.11.2012

Parfumerie SEPHORA nabízí všem milovníkům kvalitních vůní, péče, krásy a dobrých skutků malou plyšovou zebru z limitované kolekce Psychedelic Party. Do Vánoc ji můžete zakoupit ve všech prodejnách v ČR a udělat tak dvojnásobnou radost - někomu blízkému milým dárkem a naší "růžové bublince" tím, že Sephora daruje za každou zakoupenou zebru 100 korun na pomoc mladým lidem s onkologickým onemocněním. Děkujeme Vám a přejeme příjemné obdarovávání :-).

Mýdlové bubliny k Vánocům 21.11.2012

O voňavá mýdla ve tvaru růžových bublin rozšířila svoji předvánoční nabídku značka Libebit. Majitelka, paní doktorka Mezníková, daruje výtěžek z prodeje mýdlových bublinek Nadačnímu fondu Pink Bubble a my za získané prostředky splníme konkrétní přání některému z mladých onkologických pacientů. Bublinová mýdla jsou k zakoupení ve dvou velikostech (cca 5cm a 7 cm) na stránkách společnosti Libebit, případně na některém z předvánočních setkání NF Pink Bubble. Doufáme, že Vám mýdlové bubliny udělají radost a děkujeme Vám za podporu! Více na http://www.libebit.cz/.

Víkend na Modřínu 11.11.2012

Potkali jsme se na pár dní v Krkonoších - úplně poprvé - a bylo to super! Taky určitě ne naposledy, protože setkání s tolika neobyčejnými mladými lidmi se prostě musí opakovat. Slečny a kluci, kteří mají za sebou hodně náročnou onkologickou léčbu, by mohli rozdávat lekce o tom, co je opravdu důležité. Jenže oni se radši baví docela suchým humorem, překonávají sami sebe a dali by cokoliv, aby je od ostatních odlišovalo jen to, co umí, nikoliv následky nějaké protivné nemoci. Klobouk dolů.

Pink Bubble & Kampa Group Charity Golf Beroun 12.10.2012

První ročník dobročinného turnaje ve prospěch nf Pink Bubble se uskutečnil na krásném hřišti Beroun Golf Resortu. Díky vysoké účasti laskavých dárců a jejich přátel přinesl 490 tisíc korun. K těm ještě přibyla suma 122 000 Kč, získaná na následné společenské párty v pražské Hergetově Cihelně, jejímž hostitelem byl Nils Jebens, majitel restaurací Kampa Group. Děkujeme!

Vernisáž fotografií 25.09.2012

V pražském Klubu Buddha Bar probíhjí každý měsíc unikátní fotografické výstavy na téma Asie, můj splněný sen. Pořadatelé se rozhodli říjnovou vernisáž věnovat Nadačnímu fondu Pink Bubble a autor fotografií David Foldyna daroval 3 vybraná díla, která někdy příště vydražíme. Utržená suma by měla umožnit zakoupení skládacího kola pro Dana, který bojuje s onkologikým onemocněním už 16 let. Děkujeme!

KomiksFEST! 2012 03.09.2012

Slavná mezinárodní přehlídka „festivalu s bublinou“ se uskuteční od 27. října do 3. listopadu na dvou desítkách míst po celé Praze a kromě českých tvůrců se na ní představí i kreslíři ze Skandinávie, Francie, Německa, Švýcarska či Spojených států. V rámci festivalu proběhne také tradiční benefiční aukce ve prospěch Nadačního fondu Pink Bubble. Jejím cílem je podpora a pomoc onkologicky nemocným dětem, náctiletým a mladým dospělým. Dražit se budou designové hračky, takzvané vinyl toys, které do komiksových superhrdinů přetvoří například výtvarníci Krištof Kintera, Josef Bolf, David Böhm nebo Milan Cais. Těšíme se a držíme palce! Více informaci najdete zde.

Hip Hop Kemp 21.08.2012

V královehradeckém Festivalparku proběhl mezi 16. a 18.srpnem jedenáctý ročník legendárního Hip Hop Kempu. Pořadatelé mysleli nejen na své hosty z celého světa, ale také na ty, kteří by možná rádi dorazili, jenže jejich zdravotní stav jim to neumožnil. Výtěžek 52 608 Kč předal hlavní organizátor Radek Maliník Nadačnímu fondu Pink Bubble s tím, že celá částka bude využita na nákup pomůcek zlepšujících kvalitu života mladým onkologickým pacientům. PS: Jméno Pink Bubble nesl i jeden z hlavních hangárů. Díky moc za veškerou podporu! Více informací najdete zde.

Den s Porsche v Brně 07.08.2012

Pacienti z Brna a okolí si skvěle užili zábavné odpoledne „Den s Porsche“, který se v Brně konal pod záštitou projektu "Můj nový život" paní doktorky Lucie Cingrošové z Kliniky dětské hematologie a onkologie FN Motol. Záměrem projektu je ukázat onkologické pacienty v jiném, pozitivním světle a tím odbourávat předsudky společnosti vůči dětem léčeným pro nádorová onemocnění. Akci v Porsche Brno pomohl zorganizovat Nadační fond Pink Bubble, který podporuje onkologicky nemocné děti, náctileté a mladé dospělé. První Den s Porsche se konal již v dubnu v Porsche Praha-Smíchov. Děkujeme za krásné zážitky a za jízdu s větrem o závod! Pokračujeme 31.října v Olomouci. Více informací naleznete zde.

Golf.cz tour 2012 03.05.2012

Dne 3.května 2012 odstartoval v Golf Resortu Karlštejn druhý ročník Golf.cz Tour. a celá túra bude slavnostně zakončena na Kunětické hoře koncem září. Před vyhlášením výsledků jednotlivých turnajů zve pořadatel všechny hráče k vložené soutěži „trouble shot“. Účast bývá hojná - a aby ne, když veškerý výtěžek poputuje na pomoc onkologicky nemocným dětem a mladým lidem, kterým pomáhá Nadační fond Pink Bubble. Díky. Více informací najdete zde.

CEWE fotokniha roku 30.04.2012

CEWE fotokniha dělá radost a pomáhá potřebným. Za každou CEWE FOTOKNIHU přihlášenou do soutěže daruje CeWe Color celkem 10Kč domovu spokojeného stáří Sue Ryder a Nadačnímu fondu Pink Bubble. Závěr soutěže najdete zde. Děkujeme :-).

V případě, že máte jakýkoliv jiný nápad jak pomoci, bude nám potěšením si o něm promluvit. Kontakt zde...

Důležité dokumenty ke stažení
Statut nadačního fondu |  Povolení veřejné sbírky |  Podmínky poskytování nadačního příspěvku
Výroční zprává za rok 2012 |  Výroční zprává za rok 2013 |  Výroční zprává za rok 2014
Výroční zprává za rok 2015 |  Výroční zprává za rok 2016
Facebook