x

V případě vašeho zájmu pomoci, prosíme pošlete libovolnou částku na účet veřejné sbírky č.:
2777 575 777/0300


V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na info@pinkbubble.cz a my budeme Vaše přání respektovat. Děkujeme Vám za podporu “Bublinek” a za jejich radost!”

 
cz  |  en

O nás

Cílem Nadačního fondu Pink Bubble je podpora onkologicky nemocných náctiletých a mladých dospělých po celé České republice v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do života.

Dospívání je náročné samo o sobě a nádorové onemocnění znamená pro mladého člověka další velikou psychickou i fyzickou zátež. Navíc ovlivňuje jeho společenské vazby a často také ekonomickou situaci širší rodiny. Byli bychom proto rádi, kdyby nejen malé, ale i ty starší a čerstvě dospělé děti věděly, že existuje místo, kam se mohou obrátit, pokud v období onkologické léčby a rekonvalescence hledají pomoc nebo podporu.

Zážitky

Vše, co by během léčebného procesu a rekonvalescence mohlo udělat pacientům radost, posílit jejich naději a optimismus. Setkávání s výjimečnými osobnostmi, terapeutické, resocializační a relaxační pobyty, zlepšování fyzické kondice, zajištění psychické pohody, podpora vzájemné komunikace, zážitků a zkušeností, které navracejí úsměv a ztracenou sebejistotu.


Rekonvalescence a rehabilitace

Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační a pohybové pomůcky, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení. Například speciální vozíky, chodidla, antidekubitní podložky, kvalitní paruky, sportovní vybavení, individuální lázeňské pobyty a podobně.


Vlastní život

Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě a šance získat pracovní zkušenosti pro čerstvě dospělé, vracející se do běžného života. Zajištění studijních notebooků, tabletů a zařízení potřebných pro výuku speciálních předmětů, úhrada jazykových a odborných rekvalifikačních kurzů, příspěvky na osobní asistenty.

V případě, že máte jakýkoliv jiný nápad jak pomoci, bude nám potěšením si o něm promluvit. Kontakt zde...

Důležité dokumenty ke stažení
Statut nadačního fondu |  Povolení veřejné sbírky |  Podmínky poskytování nadačního příspěvku
Výroční zprává za rok 2012 |  Výroční zprává za rok 2013 |  Výroční zprává za rok 2014
Výroční zprává za rok 2015 |  Výroční zprává za rok 2016
Facebook